למה כדאי לקחת שייט מאורגן לאיים הקנריים?

למה כדאי לקחת שייט מאורגן לאיים הקנריים?

יש מקומות בעולם שלפעמים קשה קצת להאמין שהם קיימים. כאלה למשל הם האיים הקנריים, איים השוכנים במערבה של אפריקה הצפונית (מול מרוקו) ולמעשה שייכים לספרד. מה בעצם כל כך מיוחד במקום הזה? מלבד העובדה המפתיעה כי ישנה אוטונומיה ספרדית מול חופי אפריקה (ולא מצפון אליה), העובדה כי זהו אחד המקומות היפים והאקזוטיים ביותר בעולם, לצד הנגישות הגדולה יחסית מישראל – הופכים את המקום ליעד רותח עבור ישראלים (ולמעשה עבור תיירים מכל העולם), והוא רק מחכה שיגלו אותו.

ההגעה לאיים הקנריים

ראשית לפרט החשוב היותר – ההגעה: אם חשבתם לטוס ליעד קרוב וזול יחסית, אך אינכם רוצים לטייל שוב ושוב במדינות אירופאיות ומתחשק לכם משהו אחר לשם שינוי, זהו בדיוק המקום בשבילכם. בעוד שההגעה למקום תהיה לרוב כרוכה בטיסת קונקשן דרך ספרד (או מדינות אחרות), הרי שמדובר ביעד קרוב יחסית ופשוט להגעה, ובמחירים נוחים מאד, במיוחד ביחס לתמורה הנלווית אליהם. 

קצת על האיים הקנריים

באיים הקנריים יש למעשה הכל מהכל: בתים צבעוניים וחופים קסומים המזכירים את יוון, רצועות חוף עטורות עצי קוקוס ומלונות יוקרה כמו במזרח הרחוק, דיונות בוהקות כמו בערבות אסיה, ולצד כל אלה נופי יערות והרים עוצרי נשימה (הכוללים אפילו הרי געש פעילים!) כמו בדרום אמריקה. או במילים אחרות: גן עדן עלי אדמות. נוספת לאלה העובדה כי שפת המקום היא ספרדית והמטבע המקומית הוא האירו המוכר לנו כל כך, ותקבלו חוויה מפעימה שלא ידעתם עד כמה היא נמצאת בהישג יד.

איך לטייל באיים הקנריים?

כל מי שמבקר באיים הקנריים מעיד כי זוהי חוויה חד פעמית, וכדי לנצל אותה על הצד הטוב ביותר מומלץ מאד לטייל במסגרת שייט מאורגן לאיים הקנריים. בשייט מסוג כזה תוכלו ליהנות מהטוב שיש לכל האיים המקומיים להציע, מבלי לבזבז זמן ומשאבים יקרים מדי על מעבורות ותחבורה ציבורית (שמטבע הדברים אינה פשוטה באזור). מעבר לכך, שייט מאורגן לאיים הקנריים מאפשר לראות את כל מה שחשוב ועם הזמן הראוי להקדיש לכל אתר, לצד הדרכות מעניינות ומיצוי מושלם של החוויה, בדיוק כפי שחופשה בגן עדן צריכה להיראות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
רכבים לפירוק – לטובת איכות הסביבה
יש לכם רכב ישן שעומד בחניה? אתם מתלבטים מה נכון יהיה לעשות איתו וכבר קניתם מכונית חדשה? אם כך, הגיע...
קרא עוד »
נוב 28, 2020
איך מחשבים פיצוי כספי לתאונת עבודה?
אם המוסד לביטוח לאומי הכיר בתאונה שלכם כתאונת עבודה הוא יפצה אתכם בכמות מקסימאלית של 91 ימי עבודה. שם...
קרא עוד »
מרץ 31, 2021
הדרכות לארגונים – חוסכים זמן לארגון שלכם
שימוש במערכת מתקדמת לניהול מערך הלימוד בסביבה הארגונית שלכם תוכל להעניק לכם שליטה מלאה כשמדובר על...
קרא עוד »
מרץ 20, 2022