סידור עם שם לגבר

סידור תפילה זהו ספר אשר מרכז בתוכו תפילות שונות אשר יהודית מתפללים, בין אם אלו תפילות שמתפללים במהלך ימי החו"ל, תפילות לשבת או תפילות לחגים ולמועדים מיוחדים. כך ניתן לקחת את ספר הסידור איתנו ממקום למקום כאשר אנחנו יודעים שהוא מכיל את הברכות והתפילות השונות שאותם אנחנו צריכים, כמו למשל תפילות היום שחרית, מנחה, ערבית. בסידור התפילה ניתן למצוא גם את סדר ליל השבת עם קידוש, כולל ברכות שאומרים לפני ואחרי הקידוש וגם כמו שציינו תפילות מיוחדות אשר נאמרות בחגים או בימים מיוחדים. את הסידור אפשר לקחת לבית כנסת או למקומות אחרים אם למשל אתם מתארחים אצל משפחה או חברים בשבת ולכן אפשר לראות שלמתפללים בבתי כנסת יש סידור עם שם.

למה צריך סידור עם שם?

כאשר אתם לוקחים את הסידור שלכם לבית כנסת, יש שם כמובן עוד ספרי סידור רבים. אלו יכולים להיות ספרי סידור של בית הכנסת או של מתפללים נוספים שגם הם מביאים איתם את ספרי הסידור שלהם וייתכן שעשוי להיווצר בלבול מסוים בין ספרי הסידור של האנשים השונים. לכן כאשר יש לכם סידור עם שם לגבר, כולם יודעים שמדובר בספר הסידור שלכם ואין חשש שמישהו אחר ייקח אותו ובטעות ואם חלילה תאבדו אותו, אז יש את השם שלכם ויווכלו להחזיר לכם את ספר הסידור שלכם.

בנוסף גם יש כאלה שנוהגים לתת כמתנה סידורי תפילה כמו סידור עם שם. זו יכולה להיות מתנה לחתן בר מצווה, מתנה לחתונה או מתנה לכל אדם שאוהבים ומעריכים ורוצים לתת לו מתנה שיש בה ערך וסמליוות. ניתן להזמין סידורים עם שם ובנוסף גם סידורים שיש בתוכם הקדשה שנכתבת עבור אותו אדם שנותנים לו סידור עם שם כמתנה. 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מהו חוק חדלות פרעון

חוק חדלות הפירעון הוא מערכת כללים המסדירה את תהליך פירוק מיזם או מוסד פיננסי. ברוב המדינות, החוק נכתב על ידי הממשלה ונחקק על ידי בית

קרא עוד »