שירותי סליקה לעסקים קטנים

כל עסק קטן חייב להתחבר לשירותי סליקה, כדי שתהיה לו האפשרות לקבל תשלומים באמצעות מגוון כרטיסי האשראי הקיימים בישראל.

מבין האפשרויות השונות הקיימות בתחום הסליקה, כל בעל עסק בוחר את שיטת העבודה הנוחה והזולה ביותר עבורו.

שירותי סליקה לעסקים קטנים

אפשר לעבוד ישירות עם אחת מחברות האשראי שמבצעת גם סליקה כמו ישראכרט או ויזה כאל ולסלוק דרכה את הכרטיסים שלה ובנוסף לכך, גם את הכרטיסים של חברות האשראי האחרות כמו דיינרס, אמריקן אקספרס ולאומיקארד.

אפשרות נוספת היא לשכור מסוף מספק של מסופים ולתאם סליקה עם גורם אחר, או לבחור בפתרון משולב של ספק מסוף המבצע גם סליקה, ראו פתרונות אלו באתר https://check-box.co.il..

בהתאם לעלויות השונות ולערך המוסף של כל ספק, יגיע בעל העסק למסקנה מהי שיטת העבודה המתאימה ביותר עבורו. 

עלויות של שירותי סליקה לעסקים קטנים

עלויות הסליקה כוללות אצל חלק מהספקים עלויות הקמה של המסוף וקליטת נתוני העסק. גובהן של  עמלות הסליקה נקבעות באחוזים, על פי בקשות תדירות ביצוע התשלומים לחשבון הבנק, אחת לחודש או אחת לתקופות קצרות יותר כמו אחת לשבוע או בכל יום.

כל בעל עסק משתדל לקבל את התנאים המסחריים הטובים ביותר כדי להפחית את העלויות הנלוות עבור ניהול מערך הסליקה באמצעות כרטיסי אשראי, כיוון שרוב העסקאות מתבצעות בדרך זו. 

כמו כן אפשר לקבל מחלק מהספקים הללו עמודי מכירה, אפשרות להפקת חשבוניות מס וקבלות דיגיטליות באופן אוטומטי, דבר שמקל מאד על התפעול היום יומי של העסק.

אחד היתרונות הגדולים של שירותי הסליקה הוא הפקת דוחות ממוחשבים המפרטים את כל ההתנהלות הפיננסית באמצעות כרטיסי האשראי. דבר אשר יוצר למידה מהותית של מה שקורה בעסק ומוביל להסקת מסקנות חשובות.

> בדקו קופות לעסק באתר צ'ק בוקס

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

חוקר פרטי במרכז

חוקר פרטי במרכז

לא מעט אנשים מחפשים בנרות אחר חוקר פרטי במרכז, שיוכל לסייע להם לפתור את אחת התעלומות הגדולות ביותר בחייהם. עבור חלק מהאנשים, מדובר על חששות

קרא עוד »