ברזנט שמשונית להגנה מפני גשם ושמש

ברזנט שמשונית הינו סוג של בד חזק ועמיד ביותר. הוא מגיע במידות שונות, עם כל מיני חיזוקים אפשריים כגון טבעות השחלה מותאמות. והיתרון החשוב הנוסף שלו – הוא מתאים להגנה בכל מזג אוויר ובכל מצב. מצד אחד, הוא מתאים מאוד להגנה על מחסני מתכת למשל מפני שמש, בקיץ. הוא לא מתרגש מקרינת השמש ומספק צל נעים. מצד שני, הוא מתאים מאוד גם להגנה מפני גשם, בחורף. זהו ברזנט שאיננו חדיר למים ואפשר למתוח אותו בצורה רצויה בעזרת חבלים או כבלים, בחיבורים או השחלות. 

פתרון הצללה מעולה לגינה או למרפסות שמש 

זה נכון ששמשיות יכולות להיות פתרון הצללה מעולה לגינה ולמרפסת, אבל לפעמים נרצה הצללה גדולה יותר. הצללה קבועה וגדולה במיוחד לגינה מתקבלת בזכות ברזנט שמשונית בתפירה מיוחדת, שאפשר לפרוס ולחבר בדיוק במקום הרצוי. ניתן לעשות שימוש על ידי קשירה של חבל, בצורה של רשת צל, בפריסה מעל חיבורי  מסגרת עץ או אלומיניום (שמהווים תשתית ובסיס יציב) מעל פינת ישיבה, מטבח חוץ וכדומה. 

פתרון מעולה לסגירת חורף

ברזנט שמשונית מתאים מאוד גם לעונה הגשומה, מפני שהוא מגיע בתצורה עמידה למים. סגירת חורף של מרפסת או פינה רצויה בגינה מאפשרת לכם ליהנות מישיבה יבשה או אירוח של חברים, בכל עונה, בכל מזג אוויר. 

המון שימושים אפשריים לשמשונית 

ברזנט השמשונית מאוד גמיש בשימושים השונים שלו. מלבד סגירת חורף או פרישה כרשת צל יכול להתאים גם במצבים נוספים. לדוגמא, אפשר להשתמש בו כדי לכסות רהיטי גן בעונה שבה הם אינם בשימוש. אפשר להשתמש בברזנט להצללה באירועים קטנים, טיולים לכל מטרה אחרת. העמידות לשמש, לאבק, לגשם והעמידות ברוח הופכים את הפתרון הזה לגמיש ונוח בכל מצב. 

בדקו מחסני גינה מפלסטיק

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

הרעיון של אתר אינטרנט הוא לגרום לאנשים להגיע לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם תוכן שהם יכולים למצוא כרלוונטי להם. הדרך

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה למבוגרים הם סוג של מוצר המשמש מבוגרים לספיגת השתן. מוצרים אלה יכולים להיות חד פעמיים או לשימוש חוזר והם זמינים בגדלים וצורות שונות.

קרא עוד »

פתיחת עוסק מורשה

עוסק הוא גוף שמוכר מוצרים לצרכנים. סוחר יכול להיות יצרן, קמעונאי או סיטונאי. פתיחת עוסק פטור אצל רואה חשבון הוא שלב חשוב ביותר בתהליך הפיכתו לעוסק

קרא עוד »