בטריא הופכים את משבר הקורונה להזדמנות

משבר הקורונה הראה לכולנו עד כמה שוק המניות יכול להתאפיין בחוסר יציבות בתקופות של משברים, והרי שכאשר אנשים מחפשים אפיקים אחרים להשקעה, הם מבינים כי פלטפורמת ההשקעות של טריא מהווה הזדמנות מצוינת להשקעות יציבות עם תשואה נאה שיכול לנוע סביב 5.5% ללווים.

אם גם אתם רוצים להתחיל להשקיע את הכסף שלכם עם המערכת, הרי שזה פשוט למדי ולא מצריך מכם הון התחלתי גדול. אתם רק צריכים לפתוח חשבון בתור לווים ולהתחיל לקבל תשואה על ההלוואות שאתם נותנים. תוכלו לעשות את זה במסגרת חיסכון במערכת שיהיה מוגדר מראש.

משקיעים את הכסף בצורה חכמה

לא יהיה כדאי לכם להיות מקובעים בדרך שבה אתם מחליטים להשקיע את הכסף שלכם, במיוחד כאשר כיום יש אפשרויות לא רעות בכלל, כמו השקעה באמצעות טריא, במסגרת עיקרון של הלוואות חברתיות, P2P, בין אנשים. המגמה הזו רק צוברת תאוצה אדירה בשנים האחרונות ונראה שהקורונה רק מאיצה את המגמה הזו של השינוי בדרך שבה אנו לוקחים ונותנים הלוואות.

כדי שתוכלו להתחיל להשקיע את הכסף שלכם בדרך הזו, אתם רק צריכים להירשם למערכת כבר בזמן הקרוב ולשים לב שאתם עושים כל מה שצריך על מנת שההשקעה שלכם תוכל להיות חכמה ולהשתלם לכם. זה בוודאי לא משהו שצריך להיות מורכב, שכן המערכת פשוטה למדי.

כל אחד יכול להתחיל להשקיע

בשל הפשטות של הפלטפורמה, ההון ההתחלתי הנמוך והגמישות של המערכת, כל אחד מכם יכול להתחיל להשקיע. כך שאם אתם רוצים ליהנות מתשואה לא רעה בכלל עם הכסף שלכם ויציבות עם ההשקעות, אז זוהי פשוט אופציה לא רעה בכלל שיהיה כדאי לכם להתחיל לשקול ברצינות, שכן אנו בטוחים שזה יהיה הדבר הנכון לעשות.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

הרעיון של אתר אינטרנט הוא לגרום לאנשים להגיע לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם תוכן שהם יכולים למצוא כרלוונטי להם. הדרך

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה למבוגרים הם סוג של מוצר המשמש מבוגרים לספיגת השתן. מוצרים אלה יכולים להיות חד פעמיים או לשימוש חוזר והם זמינים בגדלים וצורות שונות.

קרא עוד »

פתיחת עוסק מורשה

עוסק הוא גוף שמוכר מוצרים לצרכנים. סוחר יכול להיות יצרן, קמעונאי או סיטונאי. פתיחת עוסק פטור אצל רואה חשבון הוא שלב חשוב ביותר בתהליך הפיכתו לעוסק

קרא עוד »