עכשיו זה הזמן להשקיע בנדלן

אם יש משהו שאפשר להגיד כמעט בוודאות, זה ששוק הנדלן הישראלי לעולם, ימשיך לצמוח. התנאים הייחודיים של מרקם החיים הישראלי, כמעט מזמן את העליה של מחירי הדירות. העובדה כי שיעור הילודה במדינת ישראל נמצא בעליה, ביחס למדינות מערביות אחרות, העובדה כי בסך הכל אנחנו מדברים על מדינה עם שטח לא גדול, כל אלו מבטיחים כי כל מי שישקיע בנדלן היום, יראה תשואה בעתיד. 

אנחנו, פרץ בוני הנגב, עסוקים בבניית הארץ כבר חמישים שנה. אנחנו מושקעים בפרויקטים נפלאים בכל רחבי הארץ ובעיקר, מתמקדים בבניה הן למגזר העסקי והן בשוק הפרטי. אנחנו מאמינים כי יש לנו את הכלים להפוך את החלום שלכם למציאות ולאפשר לכם ליהנות מנכס להשקעה ומגורים, במחירים משתלמים במיוחד. 

אצלנו, תיהנו מביטחון לאורך כל התהליך 

בתור חברה העוסקת בענף הבניה, שנות הניסיון שלנו בתחום, הובילו למסקנה אחת: אם אנחנו רוצים להבטיח ללקוחות שלנו ביטחון מלא ועמידה ביעדים, הרי שאנחנו חייבים לנהל את הפרויקט, מהרגע הראשון ועד לרגע מסירת הנכס. פרץ בוני הנגב אם כן, מתנהלת מספר חטיבות, תחת אותה מטריה גדולה. אנחנו מנהלים את חטיבת שירות הלקוחות, חטיבת היזמות וחטיבת הביצוע. כאמור, המטרה שלנו היא לשלוט בכל הפרטים ולהבטיח כי לא יהיה מקום לספק ולו הקל ביותר. אם אתם נותנים בנו את אמונכם, הרי שהתפקיד שלנו הוא לעמוד בהבטחה שלנו ולהיות שם, כסלע איתן, לאורך כל שלבי ביצוע התכנית. 

איך אנחנו עובדים, הלכה למעשה 

בפועל, אין ספק כי העבודה שלנו מורכבת ודורשת מאיתנו לא מעט ניסיון ויצירתיות. אבל האמת היא כי בסופו של דבר, התהליך די פשוט. בשלב הראשון חטיבת היזמות מחליטה היכן נכון להקים פרויקט חדש. המטרה שלנו היא לבחור בנקודה בה אפשר לראות פוטנציאל לצמיחה עתידית. אם זה משום שאנחנו יודעים על תכניות לפיתוח של הרשות המוניציפלית ואם משום שאפשר לחזות שיפור במערכות התחבורה באותו האיזור, בשנים הקרובות. כמובן, חשוב לנו לבחור בנקודה סמוכה למוסדות חינוך מצויינים, מקורות תעסוקה וכן הלאה. בהמשך, חטיבת קשרי הלקוחות תדבר אתכם, הלקוחות ותסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת. חשוב לנו להיות שקופים לאורך התהליך ולתת לכם את כל המידע שיאפשר לכם לבחור נכון. בסוף, חטיבת הבניה מקבלת את היעדים ויוצאת לדרך. 

אנחנו מקפידים לפעול על פי הנחיות משרד השיכון והבינוי, תוך מתן דגש על שימוש בחומרים העומדים בתו התקן הישראלי ובביצוע מושלם, מדויק וקפדני, כדי שהנכס אותו תקבלו בסופו של דבר, יהיה נטול פגמים ומושלם עבורכם. 

רוצים לדבר איתנו ולקבל מענה אישי? נשמח לעזור לכם בטלפון ודרך האתר. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
הכול על ביטוח רכב
אתם צריכים לחדש את הביטוח שלכם לרכב? חשבתם, באופן אוטומטי, לפנות אל החברה שאצלה אתם מבוטחים מזה שנים?...
קרא עוד »
פבר 02, 2022
משכנתא לנכס מסחרי – איך עושים זאת ולמי זה מתאים?
אם אתם מעוניינים להשקיע את הכסף שלכם ברכישה של נכס מסחרי, אך אין לכם מספיק כסף כדי לשלם במזומן, תוכלו...
קרא עוד »
דצמ 22, 2020
מיתוג מחדש – למה לעשות את זה?
מיתוג מחדש הוא תהליך של שינוי זהות החברה, התדמית הארגונית ו/או הלוגו של החברה. זה נעשה לעתים קרובות...
קרא עוד »
יונ 22, 2023