כיצד לשפר אחוזי המרה בחנות וירטואלית

המונח החשוב והמשמעותי ביותר בעולם השיווק והפרסום באינטרנט, הוא אחוזי המרה. כל מי שמתעסק בתחום יודע את זה, חי את המונח הזה ולא מפסיק לחשוב כיצד לשפר אותו. בכל דרך אפשרית שעומדת לרשותו. אחת כמה וכמה נכון הדבר כשמדובר על חנויות וירטואליות.

בשביל להבין כיצד לשפר אחוזי המרה בחנות וירטואלית, צריך להבין מה זה בכלל המונח הזה וכיצד הוא נמדד. אחוז המרה, זה אחוז הגולשים שאנחנו מצליחים להפוך אותם מלידים, פניות, לרכישה. במילים אחרות, איזה אחוז מתוך האנשים שפנו אלינו, רכשו בסופו של דבר מוצרים מאיתנו.

למה זה כל כך חשוב? מסיבה מאוד פשוטה, אם אנחנו פונים לאלפי אנשים, ובסופו של דבר רק מעטים מהם רוכשים מאיתנו את המוצר, אז בעצם בזבזנו כסף לחינם. לכן אנחנו משקיעים הרבה מאוד משאבים בשביל לשפר את אחוזי ההמרה בחנות וירטואלית, כך אנחנו יכולים להשקיע את הכסף שלנו בצורה הרבה יותר אפקטיבית, בצורה הרבה יותר יעילה וממוקדת.

כיצד עושים את זה? הכל מתחיל במחקר שאנחנו עושים לפני שאנחנו מקימים את האתר ומשווקים אותו, ובאופן בו אנחנו מנהלים אותו. במילים אחרות, אם אנחנו רוצים לשפר את אחוזי ההמרה שלנו, אנחנו צריכים לדעת אל מי לפנות וכיצד. תוכלו ללמוד על כך עוד גם באתר https://betterlabs.co

נניח ואנחנו מוכרים בגדים שמיועדים לחבר'ה שאוהבים לרוץ. אין היגיון שאנחנו נפנה לכלל הקהל, מאחר ורובו לא יתעניין במוצרים שלנו. חלק מאוד קטן יתעניין ויקנה. אנחנו נבזבז כסף לחינם. אך אם אנחנו נעשה מחקר, נבדוק מי רץ, באילו גילאים, מה הם צריכים וכיצד אנחנו אמורים לפנות אליהם, אז יהיה לנו קל הרבה יותר להגיע אל גולשים ולמשוך אותם לאתר שלנו.

חשוב להדגיש, עבודה על אחוזי המרה לא נגמרת, לא מדובר במשהו שאנחנו עושים פעם אחת וזהו. אנחנו צריכים להשקיע בכך את מיטב זממנו, הסיבה היא, שדברים יכולים להשתנות. הקהל יכול לחפש מוצרים חדשים, אנחנו נרצה להיפתח בפני קהל חדש ועוד. כל דבר כזה יכול להשפיע עלינו כך או אחרת. לכן אנחנו צריכים להיות מודעים לעניין ולא להניח לו.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם