איטום קירות – דגשים לעבודה נכונה

בית חזק, מורכב גם מחומרים חזקים. בית שיש בו קירות רעועים, כדרי מאוד לבדוק על טיפול יעיל בו, אשר אינו מצריך שיפוץ מהיסוד. בין אם אתם עושים שיפוץ או רק איטום קירות, רצוי להכיר את הדגשים לעבודה נכונה.

> קראו בהרחבה על איטום קירות בסנפלינג באתר בסיס

איטום קירות – דגשים לעבודה נכונה

כאשר ניגשים להסביר על אופן העבודה באיטום קירות, חשוב מאוד להדגיש את החשיבות שיש באיטום הקיר או בשיפוץ הבית והמבנה.

קיר, ברוב המקרים יהיה מחובר לקיר נוסף, קיר אחר. לא בהכרח שקירות הבית יורכבו כמקשה אחת אלא יש בתים שכל קיר נבנה באופן יחידי. כשהקירות סמוכים אחד לשני, הם צריכים לעבור איטום מסוים, זאת לצורך עצירת חדירת מים ודברים דומים.

איטום קירות – על אילו דגשים יש לשמור?

איטום הקיר או כל דבר אחר, כדאי מאוד שיעשה בצורה נכונה ומחומרים מסוימים. קיר הבטון גם כן, יצטרך להיות אטום מספיק, כדי לעמוד עמה שיותר בחדירת מים וחדירת מי ביוב או מי הגג וכן מקרים דומים אחרים.

אם אתם חושבים לעשות בבית שלכם עבודות שיפוץ, ניקוי חיצוני או עבודות איטום, טוב תעשו אם העבודה תהיה עם החומרים הטובים ביותר הקיימים בשוק כמו באתר, כדי חלילה לא למצוא את עצמכם עם נזילות מים בימי החורף הגשומים והקרים.

למה חשוב לאטום קירות בחומרים חזקים?

כדי להבין את החשיבות שיש לאטימת קירות בחומרים חזקים מאוד, כדאי לראות במקומות אחרים מה קרה כאשר קיר לא היה אטום מספיק. הדבר יכול לגרום לכניסת מים רבים בזמן החורף ולהוות מקור למלא בעיות אחרות.

עבודה נכונה באיטום קירות

לעבודה נכונה באיטום הקירות, יש משמעות גדולה, שכן היא זו אשר תגרום למים לא לחלחל יתר על המידה מהמקומות הסדוקים. חברות רבות יש בשוק שעוסקות באיטום קירות, אלו יכולים לספק לכם את העבודה הכי מקצועית שיש.

חברת איטום גגות או קירות, כמו סנפלינג ישראל למשל או תהא אשר תהא, תגרום לקירות שלכם להיות הרבה יותר טובים ממה שהם היו עד האיטום. מעוניינים לאטום? חפשו חברה מקצועית ואמינה לשם כך.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מתנות לאשה

3 מתנות שכל אישה תשמח לקבל

בשנים האחרונות רכישת מתנות לנשים הפכה למשימה לא פשוטה בכלל, ולו בשל היצע המתנות הרחב. בין אם מבקשים לקנות מתנה לחג, ובין אם זו מתנה

קרא עוד »
סיכונים בהשתלת שיער

סיכונים בהשתלת שיער

כל טיפול רפואי, נושא בתוכו יתרונות אך גם סיכונים. אין זה אומר שהסיכונים בהכרח יתממשו ואכן יובילו לבעיות, אך לפני שאנחנו נכנסים לטיפול כזה או

קרא עוד »
ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך

היום כל אדם בגיר (מעל גיל 18) רשאי לערוך לעצמו ייפוי כוח מתמשך. מדובר על מסמך משפטי שחייב להיחתם בנוכחותו של עורך דין שמתמחה בתחום,

קרא עוד »