איטום קירות – דגשים לעבודה נכונה

איטום קירות

בית חזק, מורכב גם מחומרים חזקים. בית שיש בו קירות רעועים, כדרי מאוד לבדוק על טיפול יעיל בו, אשר אינו מצריך שיפוץ מהיסוד. בין אם אתם עושים שיפוץ או רק איטום קירות, רצוי להכיר את הדגשים לעבודה נכונה.

> קראו בהרחבה על איטום קירות בסנפלינג באתר בסיס

איטום קירות – דגשים לעבודה נכונה

כאשר ניגשים להסביר על אופן העבודה באיטום קירות, חשוב מאוד להדגיש את החשיבות שיש באיטום הקיר או בשיפוץ הבית והמבנה.

קיר, ברוב המקרים יהיה מחובר לקיר נוסף, קיר אחר. לא בהכרח שקירות הבית יורכבו כמקשה אחת אלא יש בתים שכל קיר נבנה באופן יחידי. כשהקירות סמוכים אחד לשני, הם צריכים לעבור איטום מסוים, זאת לצורך עצירת חדירת מים ודברים דומים.

איטום קירות – על אילו דגשים יש לשמור?

איטום הקיר או כל דבר אחר, כדאי מאוד שיעשה בצורה נכונה ומחומרים מסוימים. קיר הבטון גם כן, יצטרך להיות אטום מספיק, כדי לעמוד עמה שיותר בחדירת מים וחדירת מי ביוב או מי הגג וכן מקרים דומים אחרים.

אם אתם חושבים לעשות בבית שלכם עבודות שיפוץ, ניקוי חיצוני או עבודות איטום, טוב תעשו אם העבודה תהיה עם החומרים הטובים ביותר הקיימים בשוק כמו באתר, כדי חלילה לא למצוא את עצמכם עם נזילות מים בימי החורף הגשומים והקרים.

למה חשוב לאטום קירות בחומרים חזקים?

כדי להבין את החשיבות שיש לאטימת קירות בחומרים חזקים מאוד, כדאי לראות במקומות אחרים מה קרה כאשר קיר לא היה אטום מספיק. הדבר יכול לגרום לכניסת מים רבים בזמן החורף ולהוות מקור למלא בעיות אחרות.

עבודה נכונה באיטום קירות

לעבודה נכונה באיטום הקירות, יש משמעות גדולה, שכן היא זו אשר תגרום למים לא לחלחל יתר על המידה מהמקומות הסדוקים. חברות רבות יש בשוק שעוסקות באיטום קירות, אלו יכולים לספק לכם את העבודה הכי מקצועית שיש.

חברת איטום גגות או קירות, כמו סנפלינג ישראל למשל או תהא אשר תהא, תגרום לקירות שלכם להיות הרבה יותר טובים ממה שהם היו עד האיטום. מעוניינים לאטום? חפשו חברה מקצועית ואמינה לשם כך.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ליבי קליין
אתם מחפשים ספר במתנה למישהו אהוב? רוצים לקנות לאותו אדם אהוב ספר בנושא של התמודדות עם הרגש אצל הגיבור?...
קרא עוד »
אפר 25, 2022
פודקאסטים על חדשות, איך הפכו לכה פופלאריים
פודקאסט הוא תוכנית רדיו המופצת על ידי הורדתה או הזרמתה באינטרנט. פודקאסטים הם דרך מצוינת להתעדכן...
קרא עוד »
מרץ 04, 2023
מחשבון פטור ממס הכנסה
אדם שנפצע או מתמודד עם בעיה רפואית שפוגעת בכשירות שלו לעבוד ומרוויח מעל 15,000 ש״ח זכאי לקבל פטור ממס...
קרא עוד »
יול 04, 2021