מהי נומרולוגיה

מה משעות המספרים בשם של האדם ובתאריך של הלידה שלו? האם אפשר באמת לחזות את העתיד רק לפי מספרים? מתי בכלל החל האדם לחבר בין החיים לבין המספרים ולחשוב כי יש קשר בין השניים? האם באמת יש קשר בין היהדות לבין תורת המספרים? אלו הן שאלות חשובות מאוד, ובהן עוסקים לא מעט אנשים ביניהם רמי שקלים אשר סבורים כי אכן יש קשר למספרים, ויותר מכך, יש אפשרות לנבור באותה התורה ולהגיע אל מידע חשוב אשר איתו יכול בחור כל אדם האם להאמין ולבצע תהליכים בהתאם למידע הזה, או להתקדם הלאה בחיים מבלי שנומרולוגיה תהיה חלק אקטיבי בחייו.

הנומרולוגיה ביהדות

הנומרולוגיה בהקשר של היהדות היא כזו אשר מחוברת אל הקבלה. ביהדות תמיד יש חקר של העולם ושל האדם, כאשר ישנה התעמקות אל הרבדים הכי דקים והכי עבים בכל דבר ודבר שמרכיב את האדם ואת העולם שבו הוא חי. מעטים הם האנשים אשר יכולים להיכנס דרך הצוהר של עולם הקבלה ולצאת משם עם תובנות, מכיוון שהבלה היא לאנשים בעלי יכולת רוחנית מאוד גבוהה ולא לכאלה אשר חשובים כי המילה, כמו גם המספר הם דבר שלא מכיל עולם שלם של משמעויות נסתרות. אפשר להקביל את המספרים אל מערכות יחסים, אל המצב הביטחוני, אל תורת החלום ופתרון של חלומות ואל הבחירה של שם עבור עסק וכן עבור ילד.

לומדים על משמעות המספרים

כאשר רוצים לפנות אל לימודי נומרולוגיה עם רמי שקלים, כשרוצים ללמוד יותר על המספרים ועל הכוח שלהם בחיים של בני האדם, צריכים להבין כי מדובר בשורה ארוכה של תכנים שמהם יכולים לבחור אחד אחרי השני לפי סדר ההעדפה. אנשים אשר מעבירים הרצאות בעניין הם כאלה אשר חקרו שנים רבות מאוד בעניין, ואין כל הרצאה אחת ויחידה שיכולה לסכם הרבה מאו תוכן רחב יריעה לכדי מפגש תמציתי ככל שיהיה, אחד. בסדרה של הרצאות אשר מחולקות לפי נושאים, כל אדם יכול לבחור את העניין שהכי רלבנטי עבורו נכון לעכשיו, כאשר ישנם אנשים אשר סקרנים ביותר לגבי החלומות, ואחרים אשר סקרנים לגבי שאלות לגבי זוגיות וקריירה.

בשיתוף מגזין הצרכנות של ברן גוררו https://berneguerrero.com

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם