איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל?

הרבה אנשים שואלים את עצמם איפה כדאי לקנות דירה להשקעה בחו"ל לצורך הכנסה פסיבית. יזמי נדל"ן רבים מחפשים אחר הזדמנות ההשקעה הבאה שתניב להם את התשואה הגבוהה ביותר והרווח הכי גדול בעסקה שלהם. אותם אנשים נוטים להשקיע את הכסף בנכסים שונים בארץ ומחפשים אחר תשואה גבוהה ובסוף מתאכזבים, כאשר עומדת בפניהם האופציה לרכוש דירה בחו"ל הם יותר סקפטיים כיוון שהם מפחדים לרכוש נכס במדינה זרה. השקעה בחו"ל היא ללא ספק השקעת הנדל"ן הטובה ביותר כיום עם נכסים מוזלים יותר שמניבים תשואה גבוהה יותר אולם הכרת האזור בו אנו רוצים להשקיע, הכרת חוקי המיסוי, חוקי האזרח וחוקי הדיירים במקום הינה קריטית לרכישת נכסים מניבים.

 

קראו על הכנסה פסיבית באתר של עמית והגר >>>

הכול מתחיל בהיכרות עם האזור בו אנו רוצים להשקיע

בכל מדינה יש חוקים משלה בנוגע להליך רכישת נדל"ן, למימון בנקאי אם צריך וכמובן חוקי אזרח וחוקי הדיור. חוקים התקפים לישראל לאו דווקא יהיו תקפים לאותה מדינה בחו"ל ולכן לא תוכלו להתנהל אותו דבר כמו עם דיירים בישראל. כמו כן המיסים למשקיעים, עלויות הנכס והתחזוקה השוטפת שלו והתשואה הצפויה עשויה להשתנות גם כן ממקום למקום, כמו גם הביקוש לנכס. 

פרמטרים החשובים לבחירת נכס בחו"ל:

  • סוגי הנכסים לבניה או רכישה במקום – בדקו אילו סוגי נכסים יש במקום או כאלה שתוכלו לבנות במקום. לפי סוג הנכסים תוכלו להעריך את הביקוש הפוטנציאלי לנכס ואף את הערך שלו או צמיחה עתידית בערך שלו.
  • תשתיות באזור – האם יש באזור מכללה נחשבת? בית חולים? פארק שעשועים? בתי ספר וגנים? כל דבר שיכול להעלות את ערך הנכס שלכם. אם עתיד להיבנות כזה במקום זה גם כן עשוי להשפיע על מחיר הנכס.
  • תשואה צפויה – כעת כדאי להעריך את הנתונים הכלכליים יותר לעומק. כמה משלמים על שכירות באזור? מי האוכלוסייה שגרה באזור ומה רמתה מבחינת איכות חיים והכנסה ממוצעת? ועוד.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ספרי קודש

בבתים רבים בישראל ניתן למצוא ספרי קודש, בעיקר בבתים שבהם חיים אנשים דתיים או בעלי זיקה לדת או מסורתיים. כמובן שגם במוסדות דת כמו בתי

קרא עוד »

שיעבוד דירה

כאשר אנשים מבקשים הלוואה מהבנק או מגוף פיננסי כלשהו שמספק הלוואות, בהרבה מהמקרים ירצו לוודא שיש ללווה בטחונות על מנת שהוא יוכל לעמוד בהחזרי ההלוואה

קרא עוד »

הרכבים לאירועים

תפקידו של ההרכב המוזיקלי הוא לספק בידור לאירוע. הם גם דרך מצוינת לחגוג אירוע מיוחד, כגון חתונה או יום הולדת. הרכבים לאירועים הם בחירה פופולרית

קרא עוד »