כלי לבניית רשימת ציוד לגיוס – איך עושים את זה נכון

רשימת ציוד לגיוס, היא אחת הרשימות המשמעותיות והרציניות, הראשונות, שבני נוער צריכים להכין. הרי עד כה, עד לנקודה זו בחיים, הם לא נדרשו להכין את עצמם לקראת אירוע דומה, במהלכו הם נדרשו לעזוב את הבית לתקופה כל כך ארוכה, מבלי לדעת בהכרח מתי הם יחזרו הביתה ואיזו אפשרות תהיה להם להשלים חוסרים. 

באופן טבעי, לא כל החיילים והחיילות צריכים לרכוש את אותה רשימת ציוד לגיוס. ישנם כאלה שמתגייסים לטירונות קצרה וייתכן מאוד שתוך מספר ימים הם יגיעו הביתה לסופשבוע, לעומת זאת, אחרים מתגייסים לשירות קרבי ולכן הטירונות שלהם תהיה יותר ארוכה, וייקח זמן עד שהם יחזרו הביתה. 

צריך גם לקחת בחשבון שהצבא עצמו דואג לפרטים שונים לחיילים ולחיילות. לכן לפני צבא, מוטב לברר מה בדיוק הצבא מספק, מה רצוי להביא מהבית ביום הגיוס, וכן מה אפשר לחכות ולרכוש בהמשך, בהתאם לצורך. 

מה רצוי להכיל ברשימה?

כל רשימה של ציוד לגיוס, צריכה לכלול בגדים מסוימים, בין אם מדובר בהלבשה תחתונה, גרביים ופריטים אחרים נחוצים בקיץ ובחורף, רצוי גם להביא בגד מסוים איתו אפשר לישון וגופיות טריקו לבנות לאימונים. יש לדאוג שברשימה יהיו כלי רחצה למשך כל תקופת הטירונות, וכן כפכפים, מגבות ופריטים אחרים שחיוניים לשם כך. במידה ויש צורך, אז רצוי שהרשימה תכיל גם תכשירים ותרופות שונות בהם נהוג להשתמש באופן טבעי. 

על מנת לא להיתקע בלי סוללה לסלולר, אז חשוב שיהיה מטען ואפילו סוללה נוספת, אם חס וחלילה קורה משהו לסוללה המקורית. אם אתם רגילים לישון על הסדין שלכם, אז יהיה נכון להביא מהבית אך תדאגו לכבס אותו מדי פעם. 

 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

דירות למכירה ביוון ליד הים

דירות למכירה ביוון ליד הים

לא מעט ישראלים מבינים כיום כי השקעות נדל"ן בחו"ל מהוות את הדבר האטרקטיבי ביותר. בעוד שדירות בישראל להשקעה עולות לא מעט וכן, המיסוי על דירות

קרא עוד »
איך לקבל פטור ממס שבח?

איך לקבל פטור ממס שבח?

במדינת ישראל כאשר מוכרים דירה יש לשלם מס שבח, אולם בהחלט לא בכל המקרים. כאן נכתוב על נושא זה: איך לקבל פטור ממס שבח? פטור

קרא עוד »