בחירת צבע לפנקסי צ’קים – טיפים שימושיים

כיום, צ'קים משמשים עסקים לא רק כאמצעי תשלום אלא גם כחלק מחבילת המיתוג הכוללת של העסק. מה זה אומר? בעוד בעבר עסקים היו מזמינים פנקסי צ'קים מהבנק וכותבים אותם בעצמם, כיום, השירות מבוצע באופן אוטומטי על ידי חברות דפוס שמחזיקות מדפסות מיוחדות שיודעות להדפיס גם צ'קים.

אמרנו מדפסות מיוחדות וזה אכן כך. ראשית, לא כל בית דפוס ראשי להדפיס צ'קים, הצ'קים כוללים אמצעי אבטחה שחובה על כל בית דפוס להחזיק וכן, לקבל אישור מבנק ישראל להדפיס צ'קים.

כחלק ממיתוג העסק, כתבנו לכם כמה טיפים בנושאי הצבעים של הצ'ק. אז המשיכו לקרוא כדי לדעת איך לעצב את הצ'ק המושלם לעסק שלכם.

 

בחירת צבע לפנקסי הצ'קים:

אם כבר הולכים על מיתוג על ידי הצ'קים כדאי ללכת על זה עד הסוף. אם אין לכם עדיין מיתוג בסיסי לעסק והגעתם לשלב שבו כבר נכון לכם להתעסק עם הצבעים והתדמית החיצונית של העסק שלכם, כדאי לעשות זאת בליווי מקצועי של מעצב גרפי. יחד אתו תבחרו את הצבעים של העסק, את המסרים הנכונים מבחינה וויזואלית למה שאתם רוצים שהעסק שלכם ישדר ועוד.

כאשר אתם בונים ערך מותגי, ככל שעובר הזמן, המותג שלכם שווה יותר. זה ממש כמו נכס שיש לכם. אתם משקים אותו כל הזמן ועל ידי כך המותג שלכם עולה ושווה יותר.

רק אחרי שיש לכם ביד פלטת צבעים ברורה של צבעי המיתוג שלכם והשילוב הנכון שלהם, אתם יכולים לבצע את זה גם בשביל פנקסי הצ'קים הממותגים שאתם מקבלים מבית הדפוס עבור העסק שלכם. 

לסיום, הצבע של הצ'קים צריך להיות תואם לצבעים הכלליים של המותג שלכם.

 

למידע נוסף והצעת מחיר פנו אלינו – https://www.offset-color.com/.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
פורץ דלתות בבאר שבע
כאשר מאבדים מפתח של בית זה דבר לא נעים בכלל, בעיקר כאשר אין לנו מפתח ספייר או שהוא לא נגיש. אבל המזל הוא...
קרא עוד »
ספט 22, 2022
פתיחת היסודות: 5-7 עובדות חובה לדעת על ציוד לתינוק שזה עתה נולד
כסמכות שקטה בנושא הורות, אני כאן כדי לשפוך אור על ההיבטים המכריעים של הקמת הבית שלך עם הציוד המתאים...
קרא עוד »
אוק 27, 2023
ציוד משרדי לעסקים, מה הוא כולל?
ציוד משרדי השתכלל עם השנים. הדגמים האחרונים כל כך מתקדמים שהם יכולים אפילו לשדרג את הפרודוקטיביות...
קרא עוד »
יונ 01, 2023