שליחויות מהיום להיום – כמה זה מייקר את המשלוח?

אנשים רבים היום מבצעים רכישות אונליין למוצרים מסוגים שונים. התשלום מתבצע באופן מאובטח באתר החנות המקוונת ומשם ההזמנה עוברת למשרדי/מחסני החברה לצורך הכנה לשילוח. חברת השליחויות אוספת את המשלוח מהחברה ושולחת אותו אל בית הלקוח עם שליח באופן ישיר ומסירה ידנית של החבילה.

ישנם מקרים רבים שבהם הלקוחות זקוקים לשירותי שליחויות מהיום להיום, בין אם מדובר במוצר מסוים שהם צריכים בדחיפות ובין אם מדובר במסמך חשוב הנדרש באותו היום.

אילו שליחויות נצטרך מהיום להיום?

  • מסמכים בנקאיים – אם לדוגמה אתם צריכים להעביר כסף בדחיפות או לקבל משכנתא עד תאריך מסוים ואתם בדד ליין האחרון להצגת מסמכים מסוימים והעברת מסמכים מקוריים מסניף אחר לטובת המשך הפעולה – תצטרכו שילוח מהיום להיום.
  • מסמכים משפטיים – המשפט מתקיים היום/מחר ואתם צריכים להעביר מסמכים משפטיים ממקום אחד למקום אחר בארץ? מסמכים הכוללים ראיות חשובות למשפט? מסמכים רגישים?
  • מסמכים רפואיים – לעתים כדי לקבל טיפול רפואי דחוף תצטרכו להציג מסמכים חשובים, מקוריים, חתומים על ידי הרופא הפרטי שלכם, רופא מומחה חיצוני לבית החולים או לקליניקה שבה אתם מטופלים וכו'. במקרה כזה תרצו שילוח מהיום להיום.
  • חבילות דחופות – נניח שהזמנתם טיול לחו"ל ברגע האחרון או שמועד הטיול כבר מגיע עוד כמה ימים ונזכרתם ברגע האחרון שאתם רוצים לקנות בגדים מיוחדים לטיול או מוצר כלשהו הנדרש לטיול כמו מצלמה, טלפון חדש או כל דבר אחר שאתם רוצים להזמין אותו מחנות האונליין באינטרנט אבל לקבל אותו בוודאות בזמן לפני הטיול.

לסיכום; שליחויות מהיום להיום הוא שירות מבוקש מאוד אך בהתאם למידת הזמינות המתבקשת מחברת השליחויות ייתכן ועלויות המשלוח יהיו גבוהות יותר. כמה גבוהות? לרוב 150%-200% יותר גבוהות ולפעמים יותר מכך.

> למידע מקצועי ושירותי שליחויות מומלצים בקרו באתר הבית של חברת יהב לוגיסטיקה!

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

קריפטו – המדריך המלא

קריפטו, ביטקוין, אית'ריום, מטבע דיגיטלי – שמעתם על כך אבל אתם לא בדיוק מבינים האם זה אותו הדבר או מה החשיבות של כל אלה? קבלו

קרא עוד »