שליחויות מהיום להיום – כמה זה מייקר את המשלוח?

שליחויות אקספרס

אנשים רבים היום מבצעים רכישות אונליין למוצרים מסוגים שונים. התשלום מתבצע באופן מאובטח באתר החנות המקוונת ומשם ההזמנה עוברת למשרדי/מחסני החברה לצורך הכנה לשילוח. חברת השליחויות אוספת את המשלוח מהחברה ושולחת אותו אל בית הלקוח עם שליח באופן ישיר ומסירה ידנית של החבילה.

ישנם מקרים רבים שבהם הלקוחות זקוקים לשירותי שליחויות מהיום להיום, בין אם מדובר במוצר מסוים שהם צריכים בדחיפות ובין אם מדובר במסמך חשוב הנדרש באותו היום.

אילו שליחויות נצטרך מהיום להיום?

  • מסמכים בנקאיים – אם לדוגמה אתם צריכים להעביר כסף בדחיפות או לקבל משכנתא עד תאריך מסוים ואתם בדד ליין האחרון להצגת מסמכים מסוימים והעברת מסמכים מקוריים מסניף אחר לטובת המשך הפעולה – תצטרכו שילוח מהיום להיום.
  • מסמכים משפטיים – המשפט מתקיים היום/מחר ואתם צריכים להעביר מסמכים משפטיים ממקום אחד למקום אחר בארץ? מסמכים הכוללים ראיות חשובות למשפט? מסמכים רגישים?
  • מסמכים רפואיים – לעתים כדי לקבל טיפול רפואי דחוף תצטרכו להציג מסמכים חשובים, מקוריים, חתומים על ידי הרופא הפרטי שלכם, רופא מומחה חיצוני לבית החולים או לקליניקה שבה אתם מטופלים וכו'. במקרה כזה תרצו שילוח מהיום להיום.
  • חבילות דחופות – נניח שהזמנתם טיול לחו"ל ברגע האחרון או שמועד הטיול כבר מגיע עוד כמה ימים ונזכרתם ברגע האחרון שאתם רוצים לקנות בגדים מיוחדים לטיול או מוצר כלשהו הנדרש לטיול כמו מצלמה, טלפון חדש או כל דבר אחר שאתם רוצים להזמין אותו מחנות האונליין באינטרנט אבל לקבל אותו בוודאות בזמן לפני הטיול.

לסיכום; שליחויות מהיום להיום הוא שירות מבוקש מאוד אך בהתאם למידת הזמינות המתבקשת מחברת השליחויות ייתכן ועלויות המשלוח יהיו גבוהות יותר. כמה גבוהות? לרוב 150%-200% יותר גבוהות ולפעמים יותר מכך.

> למידע מקצועי ושירותי שליחויות מומלצים בקרו באתר הבית של חברת יהב לוגיסטיקה!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך להגדיל את ההכנסה החודשית?
במציאות הקיימת, משפחה ישראלית קלאסית מתקשה לסיים את החודש בצורה שפויה. לא פלא שאנשים רוכבים על כמה...
קרא עוד »
מרץ 19, 2021
השקעות בכל סדר גודל עם טריא
מעוניינים להיכנס לתחום ההשקעות ולא בטוחים אם הדבר יתאפשר מכיוון שאין לכם אפשרות להשקיע סכום בגובה...
קרא עוד »
דצמ 10, 2020
שירותי מעבדה לחיות – מה תוכלו לגלות שם
במעבדת חיות אפשר למצוא וטרינרים מקצועיים שמטפלים בחיות מחמד ועושים כל מה שהם יכולים על מנת לשפר את...
קרא עוד »
מרץ 01, 2020