פירוק או מכירת הרכב – מה עדיף?

הרכב שלכם התיישן וללא ספק הגיע הזמן לקנות רכב חדש. ההתלבטות שלכם עכשיו היא רק מה עדיף? פירוק או מכירת הרכב? ממה תרוויחו יותר? האם כדאי להשקיע בחיפוש אחר לקוח לרכב הישן שלכם או אולי פירוק הרכב יניב לכם יותר רווח? בשורות הבאות נציג בפניכם את הכדאיות של כל צד , כך תוכלו להחליט האם לשלוח את הרכב לפירוק או מכירת הרכב ללקוח.

מכירת הרכב

בהתחשב בעובדה שהרכב שלכם עדיין תקין והוא עדיין לא הגיע למצב גסיסה ממש, ייתכן שיהיה רווחי יותר עבורכם לנסות לתור אחר לקוח שירצה לרכוש את הרכב. אך במידה והרכב כבר ממש מסרב לנוע על הכביש בצורה תקינה, המנוע מחרחר כל כמה קילומטר, הבלמים השחוקים לא הכי בטיחותיים, כנראה שכדאי לשלוח את הרכב אל מגרש אשר קונה רכבים לפירוק במרכז .

אמנם, גם כאשר שולחים רכב לפירוק – אז תוכלו לקבל סכום יפה על הרכב, עדיין במכירה רגילה לאדם אחר, תוכלו להרוויח יותר. מה שנשאר לכם זה רק להחליט האם כאבי הראש והבלגן של מכירת הרכב שווה לכם את כמה מאות השקלים שאולי תקבלו עבור הרכב.

פירוק רכבים

מאידך, בדרך כלל, כאשר רכב מתיישן והוא גורם לכם ליותר הוצאות מהרווח שחשבתם שיהיה לכם ממנו, כדאי למכור אותו לפירוק ולקבל את המקסימום שניתן להפיק ממנו. אז הנה כמה סיבות למה כדאי למכור את הרכב לפירוק.

  1. כל תשלומי הביטוח, האגרות והתיקונים הרבים, לא משתלמים כאשר מצב הרכב מוגדר סופני.
  2. כמו כן, רכב שעבר תאונה וקשה עד בלתי אפשרי להחזירו לכביש, כדאי למכור אותו לחברת DBC קונה רכבים לפירוק ולהרוויח את המקסימום.
  3. כאמור, חיפוש אחר קונה לרכב בעייתי יכול לעלות לכם יותר ממכירתו לפירוק.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

איך לבחור גרביים לנשים?

כל אישה אוהבת לגרוב סוג אחר של גרביים; בצבעים שונים, באורך שונה ובדוגמאות שהיא אוהבת כמו גרביים עם צורות ודמויות. על כן, כאשר בוחרים גרביים

קרא עוד »