פירוק או מכירת הרכב – מה עדיף?

הרכב שלכם התיישן וללא ספק הגיע הזמן לקנות רכב חדש. ההתלבטות שלכם עכשיו היא רק מה עדיף? פירוק או מכירת הרכב? ממה תרוויחו יותר? האם כדאי להשקיע בחיפוש אחר לקוח לרכב הישן שלכם או אולי פירוק הרכב יניב לכם יותר רווח? בשורות הבאות נציג בפניכם את הכדאיות של כל צד , כך תוכלו להחליט האם לשלוח את הרכב לפירוק או מכירת הרכב ללקוח.

מכירת הרכב

בהתחשב בעובדה שהרכב שלכם עדיין תקין והוא עדיין לא הגיע למצב גסיסה ממש, ייתכן שיהיה רווחי יותר עבורכם לנסות לתור אחר לקוח שירצה לרכוש את הרכב. אך במידה והרכב כבר ממש מסרב לנוע על הכביש בצורה תקינה, המנוע מחרחר כל כמה קילומטר, הבלמים השחוקים לא הכי בטיחותיים, כנראה שכדאי לשלוח את הרכב אל מגרש אשר קונה רכבים לפירוק במרכז .

אמנם, גם כאשר שולחים רכב לפירוק – אז תוכלו לקבל סכום יפה על הרכב, עדיין במכירה רגילה לאדם אחר, תוכלו להרוויח יותר. מה שנשאר לכם זה רק להחליט האם כאבי הראש והבלגן של מכירת הרכב שווה לכם את כמה מאות השקלים שאולי תקבלו עבור הרכב.

פירוק רכבים

מאידך, בדרך כלל, כאשר רכב מתיישן והוא גורם לכם ליותר הוצאות מהרווח שחשבתם שיהיה לכם ממנו, כדאי למכור אותו לפירוק ולקבל את המקסימום שניתן להפיק ממנו. אז הנה כמה סיבות למה כדאי למכור את הרכב לפירוק.

  1. כל תשלומי הביטוח, האגרות והתיקונים הרבים, לא משתלמים כאשר מצב הרכב מוגדר סופני.
  2. כמו כן, רכב שעבר תאונה וקשה עד בלתי אפשרי להחזירו לכביש, כדאי למכור אותו לחברת DBC קונה רכבים לפירוק ולהרוויח את המקסימום.
  3. כאמור, חיפוש אחר קונה לרכב בעייתי יכול לעלות לכם יותר ממכירתו לפירוק.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

הרעיון של אתר אינטרנט הוא לגרום לאנשים להגיע לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם תוכן שהם יכולים למצוא כרלוונטי להם. הדרך

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה למבוגרים הם סוג של מוצר המשמש מבוגרים לספיגת השתן. מוצרים אלה יכולים להיות חד פעמיים או לשימוש חוזר והם זמינים בגדלים וצורות שונות.

קרא עוד »

פתיחת עוסק מורשה

עוסק הוא גוף שמוכר מוצרים לצרכנים. סוחר יכול להיות יצרן, קמעונאי או סיטונאי. פתיחת עוסק פטור אצל רואה חשבון הוא שלב חשוב ביותר בתהליך הפיכתו לעוסק

קרא עוד »