איך תנצלו מערכת CRM FOLLOW UP להגדלת רווחים?

מערכת FollowUp CRM הנה מערכת המיועד לניהול לקוחות קיימים ועתידיים שלכם. תוכלו לנהל את הקשר עם הלקוחות שלכם לפני, במהלך ולאחר שיחת מכירה וביצוע העסקה עמם. תוכלו להיעזר בכלים השונים של המערכת כדי לייעל את זמן העבודה והשירות ללקוחות, לדעת היכן למקד את זמן העבודה והאנרגיות שלו, אלו לקוחות רווחיים יותר ועוד.

דאשבורד אטרקטיבי

עם הכניסה למערכת תוכלו ליהנות מדאשבורד אטרקטיבי ומסודרת המציג לכם מגוון דיאגרמות ומחוונים ויזואליים מהם תוכלו להתרשם וליהנות מדיווח נתונים שתוכלו לאסוף מידע חשוב וללמוד היכן לשפר ביצועים.

ניהול הלידים בצורה נכונה

מערכת הפולואו-אפ מספקת כלי מרכזי שהיא מערכת לניהול הלידים שלכם. כלומר קליטת הלידים מהקמפיינים השונים שלכם ברשת והזנתם במערכת עם מידע מעודכן מהיכן הם הגיעו, פרטי יצירת הקשר עם הלקוח, באיזה מוצר הוא התעניין, באיזה טופס השאיר פרטים, באיזה תאריך ושעה ועוד.

ניהול הלקוחות בצורה אפקטיבית

המערכת מאפשרת לכם ליהנות מניהול נכון ואפקטיבי של הלקוחות שלכם כך שתוכלו לדעת בכל זמן נתון מה מצב הלקוחות, מה הם רכשו, מתי צריך לחזור אליהם להציע רכישה חוזרת ועוד. תוכלו לנהל את הפרופיל של כל לקוח, לנהל מסמכים שונים הקשורים ללקוח, לבנות שאלונים או סקרים הקשורים לאותו הלקוח ועוד.

כלים לצרכי שיווק

כדי להעניק לעובדים שלכם את חוויית השירות המקצועית והטובה ביותר ובאמת לדרוש מהם לשפר את ביצועי המכירות והפופלואפים מול הלקוחות צריך להקנות להם את הכלים המתאימים. במערכת של Reutone CRM תוכלו ליהנות מכלים לשיווק ישיר כמו ניהול רשימת התפוצה, שליחת דיוור בSMS או במייל, שידורי פקס, ייצוא לקבצי וורד ו/או אקסל ועוד. כמו כן תוכלו ליהנות מכמה כלי טלמרקטינג חשובים כמו הקצאת לקוחות למוקדני שירות, מעקב ותזכורות לפי ימים, יומן פגישות ועוד.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

דירות למכירה ביוון ליד הים

דירות למכירה ביוון ליד הים

לא מעט ישראלים מבינים כיום כי השקעות נדל"ן בחו"ל מהוות את הדבר האטרקטיבי ביותר. בעוד שדירות בישראל להשקעה עולות לא מעט וכן, המיסוי על דירות

קרא עוד »
איך לקבל פטור ממס שבח?

איך לקבל פטור ממס שבח?

במדינת ישראל כאשר מוכרים דירה יש לשלם מס שבח, אולם בהחלט לא בכל המקרים. כאן נכתוב על נושא זה: איך לקבל פטור ממס שבח? פטור

קרא עוד »