איך תנצלו מערכת CRM FOLLOW UP להגדלת רווחים?

FollowUp CRM

מערכת FollowUp CRM הנה מערכת המיועד לניהול לקוחות קיימים ועתידיים שלכם. תוכלו לנהל את הקשר עם הלקוחות שלכם לפני, במהלך ולאחר שיחת מכירה וביצוע העסקה עמם. תוכלו להיעזר בכלים השונים של המערכת כדי לייעל את זמן העבודה והשירות ללקוחות, לדעת היכן למקד את זמן העבודה והאנרגיות שלו, אלו לקוחות רווחיים יותר ועוד.

דאשבורד אטרקטיבי

עם הכניסה למערכת תוכלו ליהנות מדאשבורד אטרקטיבי ומסודרת המציג לכם מגוון דיאגרמות ומחוונים ויזואליים מהם תוכלו להתרשם וליהנות מדיווח נתונים שתוכלו לאסוף מידע חשוב וללמוד היכן לשפר ביצועים.

ניהול הלידים בצורה נכונה

מערכת הפולואו-אפ מספקת כלי מרכזי שהיא מערכת לניהול הלידים שלכם. כלומר קליטת הלידים מהקמפיינים השונים שלכם ברשת והזנתם במערכת עם מידע מעודכן מהיכן הם הגיעו, פרטי יצירת הקשר עם הלקוח, באיזה מוצר הוא התעניין, באיזה טופס השאיר פרטים, באיזה תאריך ושעה ועוד.

ניהול הלקוחות בצורה אפקטיבית

מערכות CRM מאפשרות לכם ליהנות מניהול נכון ואפקטיבי של הלקוחות שלכם כך שתוכלו לדעת בכל זמן נתון מה מצב הלקוחות, מה הם רכשו, מתי צריך לחזור אליהם להציע רכישה חוזרת ועוד. תוכלו לנהל את הפרופיל של כל לקוח, לנהל מסמכים שונים הקשורים ללקוח, לבנות שאלונים או סקרים הקשורים לאותו הלקוח ועוד.

כלים לצרכי שיווק

כדי להעניק לעובדים שלכם את חוויית השירות המקצועית והטובה ביותר ובאמת לדרוש מהם לשפר את ביצועי המכירות והפופלואפים מול הלקוחות צריך להקנות להם את הכלים המתאימים. במערכת של Reutone CRM תוכלו ליהנות מכלים לשיווק ישיר כמו ניהול רשימת התפוצה, שליחת דיוור בSMS או במייל, שידורי פקס, ייצוא לקבצי וורד ו/או אקסל ועוד. כמו כן תוכלו ליהנות מכמה כלי טלמרקטינג חשובים כמו הקצאת לקוחות למוקדני שירות, מעקב ותזכורות לפי ימים, יומן פגישות ועוד.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חדרי בריחה מומלצים – דברים שחשוב לברר מראש
לא רוצים להתאכזב ולגלות בדיעבד שבחרתם חדר בריחה שלא עומד בציפיות שלכם? חדרי בריחה מומלצים יש בשפע...
קרא עוד »
פבר 17, 2022
מלונה לכלב – למה אתם חייבים לקנות לכלב שלכם?
כל מי שלוקח על עצמו את המשימה של גידול חיית מחמד, יודע כי הוא מתחייב לדאוג לו לכל מה שהוא יזדקק לו. זה...
קרא עוד »
אוק 30, 2019
כיורים למטבח – איך מתאימים?
בחירת כיור למטבח יכול להיות תהליך מייאש. אתה צריך לשקול את הגודל, הצורה, החומר והעלות של הכיור. ישנן...
קרא עוד »
ינו 04, 2023