מאמן כושר אישי מחיר

כאשר אנחנו מחפשים שירות מסוים מכל תחום, עניין העלות מהווה פקטור עבורנו ולכן גם כאשר נרצה לקבל שירות של מאמן כושר אישי, מחיר מאמן כושר אישי עשוי להיות Deal Breaker שיכריע אם נצרוך את השירות – או לא.

כך או כך, הייתי רוצה בכתבה הקצרה שלפניכם לתת לכם מספר כלים הגיוניים ודגשים שעשויים לעזור לכם להגיע לשיחה המיוחלת מוכנים יותר כך שיהיה בידכם יותר מקלף מיקוח אחד מה שייתכן ויעזור לכם לקבל עלות נוחה יותר לעסקה.

וותק וניסיון, הכשרה ומומחיות

בגדול, ניתן לומר בהכללה גסה כי ככל שרמת הניסיון והוותק של מדרך הכושר שנפנה אליו תהיה גבוהה יותר, כך יתומחר השירות באופן יקר יותר. 

הסיבה לכך נעוצה במספר גורמים. השתלמויות וקורסי המשך הם עניין יקר וככל שמאמן הכושר עבר יותר קורסי המשך כך השכלתו המקצועית תהיה טובה יותר. לכן, אם אנחנו מוטים אל המחיר הזול ביותר שיש, אולי כדאי לחפש מאמנים בתחילת דרכם. 

מאידך, ברור לגמרי שאיכות הדרכתו של מאמן כושר אישי במחיר שוק גבוה מהממוצע – תהיה כפי הנראה טובה יותר מהמתחרים הזולים שלו. את השיקול הזה נשאיר לכם ויש לנו תחושה במי תבחרו.

אימון בחוץ או אימון בסטודיו

אין זה סוד כי הוצאות על תקורה עשויות להגיע לסכומים מטורפים ובמיוחד כאשר מדברים על המרכז ובדגש על תל אביב ולכן אין זה פלא כי כאשר משווים אימון בחוץ (כדי להבין איך להוריד את הכרס) ולמשל בפארק לאימון בחדר הכושר או בסטודיו, מגלים כי הפער עלול לטפס לכדי עשרות אחוזים. ישנם יתרונות וחסרונות לסביבות השונות ובהכללה גסה ניתן לציין כי אימון בסביבה מקורה כגון חדר כושר היא מפנקת יותר, ממוזגת, מאפשרת מקלחת והתארגנות, שירותים וכדומה. 

יחד עם זאת, מכיוון שאנחנו פריקים של אימונים תחת כיפת השמיים, קשה לשכנע אותנו לותר על אימון בחוץ ובמיוחד שזה זול יותר משמעותית.

כמה זמן מתאמנים ובאיזה שעה

פקטור אחרון שעשוי להיות שובר שוויון הוא אימון בשעות העומס ומשך הזמן בו מתאמנים. ישנן שעות מבוקשות בתחום אימוני הכושר ולא צריכים להיות מהתחום בכדי להבין שמרבית הלקוחות יעדיפו להתאמן בבוקר או בלילה כאשר הם סיימו עבודה. בהקשר לכך, כל מאמן כושר אישי שירצה לתת לנו מחיר נוח יותר, יעדיף להעניק לנו שירות קצר יותר מה שעשוי להתגלות כפשרה ראויה בעבור שני הצדדים. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תמלול הקלטות – דגשים חשובים
תמלול הקלטות, בין אם מדובר בראיונות, פגישות או הרצאות, היא מיומנות רבת ערך שיכולה לסייע במאמצים...
קרא עוד »
יונ 05, 2023
אירוח קיבוצי בצפון
הצצה לאורח החיים הייחודי של הקיבוץ הקיבוצים, שהם חוות או יישובים כפריים המנוהלים בשיתוף פעולה, מקורם...
קרא עוד »
נוב 02, 2022
שימושים בטכניקת הלקוח הסמוי
ישנה טענה שעבדאללה מלך ירדן, נוהג להתחפש לאדם לא מוכר ולהגיע אל משרדי ממשלה שונים ומוסדות אחרים,...
קרא עוד »
ספט 10, 2020