שומרים עליכם גם בחורף חמים ומוגנים

יש איזו נטייה לחשוב שמשום שישראל היא מדינה חמה, כאילו אנחנו לא צריכים למצוא פתרונות לחימום איכותי ואפקטיבי של הבתים שלנו. אנחנו כאן כדי להזכיר לכם ולנו שההנחה הזו היא שגויה מיסודה. בישראל, בייחוד בצפון, ברמת המדבר ובהרי ירושלים, הרי שהחורף עלול להיות מקפיא עצמות ממש. א.א בנית היא חברה ייעודית, למתן פתרונות חימום לבית הפרטי ולבית העסק. בכל חורף מחדש אנחנו משרתים אינספור משקי בית ברחבי הארץ ומספקים להם את הכלים לשמור על הבית חם ונעים. יתרה מכך, אנחנו מאמינים בשימוש באנרגיה ירוקה כדי לספק פתרונות רוחביים ולנצל את המקסימום במינימום אנרגיה. רוצים לשמוע עוד? אנחנו כאן כדי להסביר הכל. 

אילו שירותים אנחנו מספקים ללקוחות שלנו

התפקיד שלנו הוא לעזור לכם להפוך את הבית שלכם חמים יותר ולשמור על חום המים במקלחת, תוך ניצול מירבי של האנרגיה. החיסרון בפתרונות החימום הקיימים היום הוא שראשית, הם בדרך כלל לא מספיקים ולא נותנים את המענה הדרוש, במילים אחרות, נסו לחמם עם הרדיאטור את הסלון וספרו לנו איך הייתה החוויה. מהצד השני, אמצעים אחרים, צורכים יותר מדי חשמל ומייבשים את האוויר מאוד, במילים אחרות, המזגן המרכזי בבית של כל אחד מכם. בשביל לפתור את הבעיה הזו, אנחנו מציעים מגוון פתרונות חימום, החל מתנורי הסקה מתקדמים וכלה בחימום תת רצפתי, כדי לשמור על חום הבית מצד אחד ועל הדרך, לנצל את ההזדמנות ולחמם את המים במקלחת, תוך ניצול מקסימלי של האנרגיה הקיימת. 

מעניקים פתרונות ללקוחות פרטיים ולמוסדות

אנחנו גאים לספר כי אנחנו פועלים כבר עשרות שנים בשיתוף פעולה עם לקוחות פרטיים ועם מוסדות ציבוריים. בכל פעם מחדש, עם כל לקוח, התפקיד שלנו הוא להביא לכם את המקסימום, במחירים משתלמים ובעיקר, מתוך הבנה כי חימום איכותי הוא כזה ששומר על הסביבה וכמובן, שומר עליכם. 

עושים הכל כדי להביא לכם את הטוב ביותר

דווקא בעידן בו ההתחדשות הטכנולוגית וההיכרות עם אנרגיה ירוקה תופסת תאוצה, אנחנו מאמינים כי הגיע הזמן להחדיר את הערכים הללו בכל בית בישראל. אנחנו קמים בכל בוקר מחדש כדי לייבא עבורכם את המוצרים הטובים ביותר, אלו שיתנו לכם את המענה הטוב ביותר לאורך שנים. 

אם אתם מעוניינים להתקין מערכת חכמה, אפקטיבית ולשמור על הסביבה על הדרך, אנחנו פה. מוזמנים לדבר איתנו דרך אתר האינטרנט או בטלפון ונשמח לענות על כל שאלה. 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חיים בעידן משלוחי פיצה
בעידן של קצב חיים מהיר, גם יצרני פיצות מתאימים את העסקים שלהם לצורך של הלקוחות בנוחות המשלוחים עד...
קרא עוד »
פבר 02, 2020
יועץ עסקי לחברות – איך זה עובד?
שירותיו של יועץ עסקי לחברות פועלים בצורה כזו לפיה היועץ מנסה לבחון את צורת ההתנהלות הכללית של החברה...
קרא עוד »
אוק 09, 2021
שירותי מענה אנושי – משדרגים את שירות הלקוחות
רוצים לתת ללקוחות שלכם שירות מענה אנושי מסביב לשעון? אתם לא חייבים להעסיק עובד שיהיה אחראי על זה...
קרא עוד »
ינו 04, 2022