כמה עולה הקוסמטיקאית של המפורסמים

ביקור אצל קוסמטיקאית נועד לשמור על מראה מטופח לנשים, למנוע היווצרות קמטים ופגעי עור ולהחזיר את החיוך לפנים. כל אחת מאיתנו זקוקה לטיפול אחר: פדיקור, הסרת שיער, עיצוב גבות, איפור, טיפוח ציפורניים ועוד. בפגישה עם קוסמטיקאית מהאתר https://betterlook.co.il באות לידי ביטוי העדפות אישיות וגם צרכים רפואיים. הזנחה מתמשכת על הרגליים עלולה לגרום למפגעים כמו עור מתקלף, פטריות, צלקות ועוד. אותם דברים אמורים גם באיברים אחרים ולכן קוסמטיקאית לא נועדה רק ליופי אלא גם לבריאות. לכן חשוב לבחור מישהי אמינה עם ניסיון והמלצות, מאחר שהיא נדרשת לדעת עלייך פרטים אינטימיים וגם להמליץ על טיפולים מתאימים.

לכל קוסמטיקאית יש מחירון משלה ויש תחרות בין הקוסמטיקאיות על לקוחות, אולם לא רק המחיר קובע. קוסמטיקאית מתחילה תיקח סכומים נמוכים בהרבה מקוסמטיקאית בכירה עם ניסיון של עשרות שנים. בבחירת קוסמטיקאית יש לקחת בחשבון ניסיון והמלצות מאחר שאף אחת מאיתנו אינה מעוניינת להפקיר את גופה לטיפול בידי קוסמטיקאית חסרת ניסיון שעולה לגרום נזקים בלתי הפיכים לעור הפנים (במקרים קיצוניים). מחיר הקוסמטיקאית נקבע לפי אופי הטיפול, שנות הניסיון, המוניטין האישי וגם מיקום הקליניקה. לקליניקה מפוארת במיקום יוקרתי יש מחיר שונה מאשר מקום פשוט. מיקום הקליניקה חשוב מאחר שגישה קלה ונוחה תחסוך לכן זמן רב וחיפוש חנייה מעיק. גם קוסמטיקאית במרחק הליכה יכולה להיות פתרון טוב וזול.

בטיפול אצל קוסמטיקאית חשוב לשמור על הטעם הטוב ולא להגזים בטיפוח. בימינו יש אפשרויות מגוונות לצביעת ציפורניים ולאיפור (הכי את הטיפול איפור קבוע בשיטת השערה) אבל אחרי שנרשמת התלהבות מתמונות – צריך לשאול האם לא מדובר בקישוטים מוגזמים. וגם כאן כדאי להתייעץ עם הקוסמטיקאית אשר יודעת היטב שהגזמה עלולה לגרום לאישה לוותר על שירותיה. קוסמטיקאית של מפורסמים מטפלת בסלבריטאים ושותפה לפרטים אינטימיים רבים. הטיפול בהם מעניק לה יחסי ציבור ותמונות רבות בתקשורת ולכן התעריפים שלה יהיו גבוהים במיוחד ויכולים להגיע לכמה מאות שקלים בשעה, תלוי בטיב הטיפול. יקרים במיוחד נחשבים איפור לכלה ואיפור קבוע לשפתיים והמחירים יכולים לעלות על אלף שקל.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם