איך למצוא לוכד נחשים?

נחשים הם מפגע נפוץ בישראל ובמדינות אחרות. החיה מצויה בשפע ויכולה להוות איום על חיות ובני אדם. בישראל נחשים נחשבים לחיה מוגנת שכן אסור להרוג אותם.

לוכד נחשים הוא עיסוק שקיים כבר מאות שנים. הם מועסקים על ידי גופים ממלכתיים ופרטיים כאחד כדי ללכוד נחשים מאזורי מגורים ואזורים שאינם מגורים כמו חוות, יערות ופארקים.

ללוכדי נחשים יש תחומי אחריות רבים, כולל:

  • זיהוי מיני הנחש
  • סילוק נחשים מתים
  • איסוף נחשים חיים
  • לכידת נחשים חיים או מתים באמצעות מלכודות
  • בדיקת סימנים לפעילות נחשים באזורי מגורים

לוכד נחשים – קווים לדמותו

"לוכד נחשים" הוא שם לאדם הלוכד ומוציא נחשים מבתים ומבניינים אחרים. הם נקראים לוכדי נחשים כאשר הם מועסקים על ידי ממשלה מקומית או המחלקה להגנת הסביבה והמורשת.

לוכד נחשים הוא אדם הלוכד ומסלק נחשים ארסיים. זה נעשה באמצעות לולאה, מוט או רק ידיהם כדי ללכוד את הנחש. לאחר מכן הם משחרר אותו במקום מרוחק מאזור מגורים.

לוכד נחשים עובד באזור שבו קיים סיכון גבוה להיתקל בנחשים, כמו ליד יערות שיחים, יבולים או אזורי מגורים. הם יכולים לעבוד לבד או עם אחרים כדי להסיר נחשים מבניינים או אזורים שבהם הם עשויים להסתתר, לכן אם נתקלים בנחש שמסתובב בקרבת הבית יש להתרחק מהמקום ולהזעיק לוכד נחשים בנס ציונה והסביבה.

איך מוצאים לוכד נחשים

אם נתקלתם בנחש ואתם זקוקים ללוכד נחשים תוכלו לעשות זאת באחת הדרכים הבאות:

המלצות משכנים או חברים – אתם תמיד יכולים לפנות לחברים, לשנים או אפילו בצא’ט של הקהילה או השכונה שלכם ושם לבקש המלצה על לוכד נחשים אזורי

גוגל – אם תקלידו בגוגל את המונח “לוכד נחשים” מיד יופיעו בפניכם מספר תוצאות לוקאליות של לוכדי נחשים שקרובים למקום המגורים שלכם.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סרומים לשיער

סרומים לשיער הם סוג של מוצרים קוסמטיים שניתן להשתמש בהם לצמיחת שיער בדומה למוצרים כמו שמפו ומרכך. הם זמינים בצורות וצבעים שונים. מוצרים אלו נמצאים

קרא עוד »

הסעות נכים – איך מוצאים?

הרבה מאוד אנשים סובלים ממוגבלות כלשהי בכל רחבי העולם, אך לרובם אין גישה למערכות תחבורה בטוחות, נקיות ונגישות. נכים רבים מתמודדים גם עם בעיות בריאותיות

קרא עוד »

עורך דין גישור גירושין

עורך דין גישור גירושין הוא מונח משפטי המתייחס להליך הגישור בין הצדדים המעורבים בגירושין. עורך דין גישור גירושין מסייע בפתרון מחלוקות בין הצדדים המעורבים בתיק

קרא עוד »