הרצאה לכלכלת המשפחה – מיועדת לכל משק בית

כלכלת המשפחה היא מונח המשמש לתיאור ערכי הליבה של משפחה והדרך שבה היא מתקשרת עם הכסף שלה. כלכלת המשפחה היא חלק חשוב מחיינו. זה משפיע על האופן שבו אנו מוציאים, חוסכים ומשקיעים את הכסף שלנו. כלכלת המשפחה יכולה להיות מושפעת מדברים רבים כמו שוק העבודה, שוק הנדל"ן ונורמות חברתיות.

הרצאה לכלכלת המשפחה נוצרה עבור משפחות המעוניינות ללמוד כיצד לשפר את הכלכלה האישית שלהן ושל ילדיהן. זה גם יספק מידע על איך לגשת לתכנון פיננסי באופן כללי וכן מה כדאי לדעת על המצב הפיננסי שלך בכללותו.

תשפרו את המצב הפיננסי שלכם

הרצאה זו נוצרה במטרה לחנך משפחות כיצד לנהל את הכספים שלהן. הוא מיועד לכל בית. ההרצאה נועדה להיות דיון אינפורמטיבי וקליל כיצד להפיק את המרב מכספך תוך כדי רמת חיים טובה בימינו.

המרצה, שהוא עורך דין לענייני משפחה, יעביר אותך דרך כמה מושגים בסיסיים שבהם תוכל להשתמש כדי לסייע בניהול הכספים של המשפחה שלך. היא גם תדבר על החשיבות של ניהול הכספים שלך באופן שלא יעמיס יותר מדי על המשפחה או יגרום ללחץ מיותר.

תבינו איך לנהל את הכסף טוב יותר

כלכלת המשפחה היא מונח המופיע לעתים קרובות בתקשורת. זהו מונח שנטבע על ידי כלכלנים ושימש לתיאור המערכת הכלכלית של משפחות, בדרך כלל אלה עם ילדים. כלכלת המשפחה היא מערכת שבה למשקי בית, הן עם ילדים והן ללא ילדים, יש חלק שווה בעושר של המערכת.

כדי להבין איך זה עובד, אנחנו צריכים לחזור ליסודות. מה מרכיב את עושר משק הבית? ישנם שלושה גורמים עיקריים: הכנסה, חיסכון ורכוש. ההכנסה מגיעה מעבודה או מהשקעות בעסקים ונכסים כוללים כל סוג של קרקע או בניין שניתן למכור או להשכיר תמורת כסף. החיסכון מגיע מכל מקום שבו נשמר כסף לשימוש עתידי.

צרו קשר עם אלון בירן יועץ לכלכלת המשפחה>>>

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
נעלי פלטפורמה לכלה
ההכנות לחתונה הן משמחות מאוד ומרימות אותנו ואת מצב רוחנו לגבהים חדשים. אנחנו אוהבים להכין את הציוד...
קרא עוד »
נוב 09, 2021
המכירות בעסק עצרו? זה מה שאפשר לעשות
אחד הדברים החשובים בפעילותו של כל עסק הוא נושא המכירות. בעסקים קטנים לרוב בעל העסק או עובד מטעמו יהיו...
קרא עוד »
מאי 04, 2022
מיזוג חברות – המדריך המלא
מיזוג חברות  הינו תהליך שבו חברה מסוימת מתאחדת עם חברה אחרת. החברה האחת קולטת את השנייה ואילו החברה...
קרא עוד »
דצמ 28, 2021