מתווכים באשדוד – איך לבחור משרד איכותי

כל אדם שמעוניין לקנות או למכור דירה יודע כי מומלץ להיעזר בשירותי מתווכים. המתווכים הם אלו שמכירים את השוק, יודעים לאתר את הרוכשים והמוכרים ומייעצים בכל מה שקשור לדירה. אז במקום לבזבז שעות בפרסום, פגישות, ניהול משא ומתן, ניתן לגשת למשרד מתווכים שיעשה את העבודה וידאג לכך שהכול יתנהל על הצד הטוב ביותר.

כאשר מתעניינים על מתווכים בעיר אשדוד, יש לברר האם הוא מכיר את העיר, האם הוא מתמצא באוכלוסייה המתגוררת בכל שכונה והכי חשוב האם הוא אדם שניתן לסמוך עליו ולא ימכור חתול בשק.

איך לבחור משרד מתווכים באשדוד?

להלן מספר נקודות חשובות שיש לשים דגש עליהם כאשר בוחרים משרד מתווכים באשדוד:

  • היקף העסקאות – המטרה העיקרית בפנייה למשרד מתווכים היא למכור את הנכס ולכן, יש לבחור במשרד שהיקף העסקאות שלו בשנה הוא גבוה והוא מכר הרבה נכסים במהלך השנה החולפת.
  • שעות פעילות – כאשר משרד עובד במשך שעות רבות ביום הוא יכול לתת מענה לפניות רבות יותר וכך להגדיל את היקף המכירות שלו, דבר שגורם לו לצבור יותר ניסיון וכך למשוך אליו יותר לקוחות.
  • התמקדות באזור רלוונטי – כידוע, מחולקת העיר אשדוד לרבעים רבים, בכל רובע מתגוררת אוכלוסייה שונה. לכן יש לבחור במשרד מתווכים אשר מתמצא ברובע בו נמצא הנכס שעליו מתעניינים.
  • המלצת לקוחות – משרדי מתווכים מקצועיים מחזיקים כמובן ברשימה של לקוחות מרוצים שנעזרו בהם ומומלץ מאוד לבקש לשמוע מהם מה הם אומרים על המשרד, תוך כמה זמן נמכר הנכס ועוד.
  • זמינות – חשוב לברר האם המתווכים זמינים לאורך כל הזמן בו מתנהלת העסקה. מתווך צריך לתת מענה לשאלות שצצות, לעדכן במצב המתעניינים הפוטנציאליים וכדומה.

מדוע כדאי להיעזר בשירות משרד מתווכים?

פעמים רבות מעוניין אדם לרכוש נכס כאשר הוא אינו מתגורר במקום בו קיים הנכס ולכן, יש לפנות למשרד מתווכים, הם מכירים את האזור, יודעים מיהם האנשים שמתגוררים שם ומייעצים בכל מה שנדרש. בנוסף לכך, יוכל המתווך גם לסייע במציאת הנכס שעונה על הקריטריונים השונים של כל רוכש.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם