לידים לביטוח חיים – איך משיגים לידים בצורה נכונה

בתור סוכני ביטוח, אנחנו נרצה לפנות אל אנשים שמחפשים באופן ספציפי פוליסות שיכולות להתאים להם. בין אם זה מבחינת סוג הביטוח ובין אם זה מבחינת סוג הפוליסה באופן ספציפי. 

כך למשל, אם אנחנו רוצים להציע פוליסות ביטוח חיים, אנחנו צריכים לדעת אל מי לפנות. אחרת אנחנו עלולים למצוא את עצמנו פונים אל קהל יעד לא רלוונטי, קראו עוד באתר לירות דיגיטל. למשל, אנחנו עלולים למצוא את עצמנו פונים אל חבר'ה צעירים שכל הנושא בכלל לא מדבר אליהם. לכן אנחנו צריכים לדעת מי עשוי לחפש ביטוח חיים וכיצד אנחנו יכולים לפנות אליו, בשביל שנוכל להציע להם פוליסה שתתאים לצרכים שלהם. 

אחת כמה וכמה נכון הדבר, אם אנחנו מחפשים לידים בנושא כלומר, אם אנחנו מקימים אתר אינטרנט או עמוד פייסבוק ומעוניינים שגולשים ישאירו לנו פרטים על מנת שנחזור אליהם. אין טעם שאנחנו נפנה דרך האתר או דרך עמוד הפייסבוק אל קהל יעד לא רלוונטי עבורנו. לכן, אנחנו צריכים לדעת גם כיצד לפנות ואל מי לפנות, בשביל שבסופו של דבר, אותם אנשים יצרו איתנו קשר ואנחנו נוכל להציע להם את המוצרים שלנו. 

כיצד יוצרים לידים לביטוח חיים

בעיקרון, ישנם גורמים שאמורים להתמחות בנושא והם יבצעו עבורנו את השירות. מדובר על גורמים שמתמחים בכל הנושא של שיווק דיגיטלי. הם ידעו לאפיין את העסק שלנו ואת המוצרים שאנחנו מספקים, הם ידעו מי קהל היעד שלנו, ועל פי זה יפנו אליו. 

הדרך לייצר לידים לביטוח חיים נוצרת באמצעות מחקר מקיף הן של קהל היעד והן של המוצרים שאנחנו מספקים, אך מעבר לזה של ביטויים אשר יכולים להתאים ולפנות ספציפית דרך האינטרנט אל אותו קהל יעד. 

לידים נכונים, הם כאלה שפונים אל קהל שברמת וודאות גבוהה יפנה אלינו בחזרה לצורך רכישת מוצר כמו ביטוח חיים. כלומר, לא מדובר על משהו כללי, אלא על משהו מאוד ספציפי, מאוד מדויק, ברור, כך שקהל היעד לא יכול להתבלבל, ברור לו מה אנחנו מוכרים, ברור לו מה הוא ימצא אצלנו. 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

דירות למכירה ביוון ליד הים

דירות למכירה ביוון ליד הים

לא מעט ישראלים מבינים כיום כי השקעות נדל"ן בחו"ל מהוות את הדבר האטרקטיבי ביותר. בעוד שדירות בישראל להשקעה עולות לא מעט וכן, המיסוי על דירות

קרא עוד »
איך לקבל פטור ממס שבח?

איך לקבל פטור ממס שבח?

במדינת ישראל כאשר מוכרים דירה יש לשלם מס שבח, אולם בהחלט לא בכל המקרים. כאן נכתוב על נושא זה: איך לקבל פטור ממס שבח? פטור

קרא עוד »