מה חשוב לבדוק כששוכרים חדר ישיבות?

כל ישיבה או אסיפה נקבעת עם מטרה ברורה. המטרה הינה מסמר המפגש ואותה חותרים להשיג. תמיד יש חשיבות עליונה לאווירה שתשרור במהלך הישיבה ולמוטיבציה של הנוכחים במקום. ככל שהאווירה תהיה חיובית ונעימה יותר, ככל שכל אחד מהנוכחים יהיה אכפתי ופעיל יותר – כך יש לנו סיכויים טובים יותר להשיג מטרות ולסיים את הישיבה בהרגשה טובה ובתחושה כי אכן הצלחנו להשיג את המטרות שלנו בהצלחה.

לבדוק כי המקום מתאים לישיבה!

אחת הסיבות שמשפיעות על ההצלחה של הישיבה היא המקום בו נערכת הישיבה, הקליקו למידע נוסף. חשוב לבדוק היטב מראש ולוודא כי הנכם בוחרים מקום מתאים שיוכל לארח את הישיבה, ולתת לה את כל מה שהיא צריכה להצלחה שלה. הנה לכם מספר היבטים נחוצים לבדיקה – עוד לפני ששוכרים את חדר הישיבות. כדי להיות בטוחים שהמקום מתאים ועונה על הצורך.

  1. מיקום ונוחות הגעה – כל ישיבה שנערכת אמורה לארח בתוכה מספר משתתפים. לכל אחד מהם צריך להיות נוח וקל להגיע. וזה אומר שאי אפשר לבחור מקומות נידחים או מרוחקים מידי.
  2. אווירה מתאימה – בכל ישיבה עלינו לדאוג כי תשרור במהלכה אווירה נעימה ומתאימה למטרת הישיבה. האווירה מושפעת במידה רבה מעיצוב המקום ומהתחושה שמקבלים כאשר שוהים בו.
  3. גודל וקיבולת – הישיבה צריכה להיערך במקום בו יש מקום הולם לכולם, וכל אחד מהנוכחים יחוש כי חשבו עליו. מרחב יוצר תחושה של נעימות. לעומת זאת צפיפות עלולה להעיק וליצור אווירה חונקת ולא נעימה.
  4. התאמה לתוכנית – בכל ישיבה יש חלקים שונים. הקרנת מצגות, כיבוד, נאומים וכן הלאה. חשוב כי המקום יציע מענה מתאים לכל אחד מהחלקים האלו. כדי שאפשר יהיה לנהל את הישיבה ממש כמו בתוכניות. 

> קראו גם על סדנאות גיבוש בכתובת זו

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

דירות למכירה ביוון ליד הים

דירות למכירה ביוון ליד הים

לא מעט ישראלים מבינים כיום כי השקעות נדל"ן בחו"ל מהוות את הדבר האטרקטיבי ביותר. בעוד שדירות בישראל להשקעה עולות לא מעט וכן, המיסוי על דירות

קרא עוד »
איך לקבל פטור ממס שבח?

איך לקבל פטור ממס שבח?

במדינת ישראל כאשר מוכרים דירה יש לשלם מס שבח, אולם בהחלט לא בכל המקרים. כאן נכתוב על נושא זה: איך לקבל פטור ממס שבח? פטור

קרא עוד »