בית אבות סיעודי במרכז – זה חייב להיות יקר?

בתי אבות ברחבי הארץ מציעים ליקיריכם מקום חם ואוהב שיטפל בכל צורך.

ישנם בתי אבות במרכז הארץ, באזור פתח תקווה לדוגמא, שמשלבים בתוכם מחלקות סיעודיות עבור הקשישים שחייבים את סוג הטיפול המיוחד הזה.

המחירים בין בתי האבות משתנים בהתאם למיקום ולאיכות בית האבות. תוכלו למצוא את המחיר האטרקטיבי ביותר עבור היקירים שלכם ולהשיג את הטיפול הנכון להם.

מחירים של בתי אבות סיעודיים

המחיר שתצטרכו לשלם בכדי להיכנס למחלקה סיעודית בבתי השונים תלוי בעיקר ב:

מיקום, בתי אבות הממוקמים במרכז הארץ, יהיו נגישים וקרובים יותר למרבית הצרכים. בהתאם לכך, המחיר של בתי האבות הממוקמים במרכז יהיו גבוהים יותר מאשר אלה הממוקמים באזורים מרוחקים יותר ברחבי הארץ.

רמת האיכות והמקצועיות, כל בית אבות מחזיק בצוות מקצועי ואמין, המתמחה במתן טיפולים וסיוע לקשישים ולסיעודיים באשר הם. מחיר הכניסה לבית האבות מושפע ישירות מאחזקת הצוות הטיפולי שנועד לטפל ביקיריכם בצורה הטובה ביותר

מצב המטופל הסיעודי, מצבו של המטופל יכריע במחיר שיהיה עליו לשלם בכדי להיכנס למחלקה הסיעודית בבית האבות. כל מטופל סיעודי דורש טיפולים שונים בהתאם למצבו, עניין זה משפיע על הצוות שיוקדש עבורו, האביזרים השונים להם יזדקק וההשגחה הצמודה במידת הצורך. כמובן שאלו משפיעים ישירות על המחיר שאותו קשיש יצטרך לשלם

סוגי השירותים שתרצו לקבל, ישנם טיפולים ושירותים מיוחדים בבתי האבות השונים, ראו בלינק https://www.neve-shalev.co.il/2018/08/08/nursing-company/. במחלקה הסיעודית בבתי אבת במרכז הארץ לדוגמא, תוכלו למצוא שירותים בסגנון הופעות של זמרים, טיפולים בתנועה וכדומה… כל שירות דורש תשלום חודשי שונה ויתווסף למחיר החודשי שיהיה עליכם לשלם.

האביזרים המותקנים בבית האבות, אביזרים באיכות שונה מותקנים בבתי האבות.

אביזרים יקרים ואיכותיים יותר, שנועדו לטפל ביקיריכם באופן טוב יותר, ישפיעו על המחיר הסופי שתאלצו לשלם בכל חודש עבור השהות בבית האבות הייחודי לכם.

המחיר החודשי – במספרים

על פי דיווחים, המחיר החודשי נע בין 15 אלף ל- 22 אלף ₪.

כמובן שהמחיר מושפע מכל הכתוב במאמר ותוכלו לקבל את המחיר המדויק בתיאום עם נציג מבית האבות.

> בדקו על בית אבות סיעודי מחירים באתר זה

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

הרעיון של אתר אינטרנט הוא לגרום לאנשים להגיע לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם תוכן שהם יכולים למצוא כרלוונטי להם. הדרך

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה למבוגרים הם סוג של מוצר המשמש מבוגרים לספיגת השתן. מוצרים אלה יכולים להיות חד פעמיים או לשימוש חוזר והם זמינים בגדלים וצורות שונות.

קרא עוד »

פתיחת עוסק מורשה

עוסק הוא גוף שמוכר מוצרים לצרכנים. סוחר יכול להיות יצרן, קמעונאי או סיטונאי. פתיחת עוסק פטור אצל רואה חשבון הוא שלב חשוב ביותר בתהליך הפיכתו לעוסק

קרא עוד »