מתחילים להזמין מחו"ל? אלה הדברים שחשוב לדעת!

יותר ויותר ישראלים בוחרים לרכוש מוצרים שונים דרך אתרי אינטרנט בחו"ל. על מנת לעשות את זה בצורה נכונה, עליהם לקחת בחשבון מספר דברים.

איך מזמינים מחו"ל בצורה נכונה?

מידות

לא פעם כשאנחנו טסים לחו"ל ונכנסים לחנות בגדים או נעליים, אנחנו מופתעים לגלות שהמידות שם שונות מאשר בארץ. לכן, בשביל להימנע מטעויות, כשאנחנו רוכשים באתר אינטרנט בינלאומי הרי באמצעות טבלת המרת מידות, נוכל לדעת בדיוק מה המידה הרצויה עבורנו. כך נוכל לקנות נעלים ובגדים כמו שאנחנו צריכים.

מסים

הרבה פעמים אנחנו מתפלאים שהסכום שנגבה מאיתנו עבור מוצר מסוים, הוא גבוה יותר ממה שכתוב באתר, במקור. הסיבה לכך היא מסים שעלינו לשלם כתוצאה מרכישה באתר בינלאומי. חשוב שאנחנו נקפיד לשים לב, כמה באמת עלינו לשלם, אחרי מסים.

משלוח

יש לבדוק האם באמת האתר מבצע משלוחים לארץ, וכמה זה עולה לנו. יש אתרים שמאפשרים משלוח בחינם, אחרים לעומת זאת מאפשרים לנו לבצע משלוחים בחינם או בתשלום נמוך. חשוב להדגיש עוד, שעלינו לבחון את זמן המשלוח ולאן המוצר אמור להגיע.

אחריות

כשאנחנו רוכשים מוצר בחנות בישראל, ברור לנו מי עומד מאחורי המוצר, למי עלינו לפנות במידה ומשהו מתקלקל, אנחנו מקבלים את כל המידע אודות האחריות על המוצר. כשאנחנו רוכשים מוצר מסוים דרך אתר אינטרנט בחו"ל, עלינו לוודא מי אחראי ואיך אנחנו יכולים לפנות אליו.

החזרה

ישנם אתרים שמאפשרים לנו להחזיר מוצרים במידה והם לא טובים, או אפילו אם מדובר בבגדים שאינם במידה שלנו. עלינו לברר כיצד זה נעשה, איך אנחנו יכולים לבצע החזרה כמה שיותר מהר ובצורה פשוטה ונוחה.

האם משתלם לנו לרכוש מוצרים בחו"ל?

עם הזמן אנחנו מגלים, שהרבה יותר משתלם להזמין מוצרים בחו"ל מאשר לרכוש אותם בארץ. לא רק בגלל המבחר הגדול, אלא גם בגלל העלויות הנמוכות וכן בגלל שבסופו של דבר, הם מגיעים אלינו תוך ימים ספורים הביתה.

לכך יש להוסיף, חווית הרכישה היא מושלמת, מאוד נוחה, פרקטית, מתבצעת מהר ואין לנו עלויות עסקה נלוות גבוהות.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מתנות לאשה

3 מתנות שכל אישה תשמח לקבל

בשנים האחרונות רכישת מתנות לנשים הפכה למשימה לא פשוטה בכלל, ולו בשל היצע המתנות הרחב. בין אם מבקשים לקנות מתנה לחג, ובין אם זו מתנה

קרא עוד »
סיכונים בהשתלת שיער

סיכונים בהשתלת שיער

כל טיפול רפואי, נושא בתוכו יתרונות אך גם סיכונים. אין זה אומר שהסיכונים בהכרח יתממשו ואכן יובילו לבעיות, אך לפני שאנחנו נכנסים לטיפול כזה או

קרא עוד »
ייפוי כוח מתמשך

ייפוי כוח מתמשך

היום כל אדם בגיר (מעל גיל 18) רשאי לערוך לעצמו ייפוי כוח מתמשך. מדובר על מסמך משפטי שחייב להיחתם בנוכחותו של עורך דין שמתמחה בתחום,

קרא עוד »