מתחילים להזמין מחו"ל? אלה הדברים שחשוב לדעת!

להזמין מחו"ל

יותר ויותר ישראלים בוחרים לרכוש מוצרים שונים דרך אתרי אינטרנט בחו"ל. על מנת לעשות את זה בצורה נכונה, עליהם לקחת בחשבון מספר דברים.

איך מזמינים מחו"ל בצורה נכונה?

מידות

לא פעם כשאנחנו טסים לחו"ל ונכנסים לחנות בגדים או נעליים, אנחנו מופתעים לגלות שהמידות שם שונות מאשר בארץ. לכן, בשביל להימנע מטעויות, כשאנחנו רוכשים באתר אינטרנט בינלאומי הרי באמצעות טבלת המרת מידות, נוכל לדעת בדיוק מה המידה הרצויה עבורנו. כך נוכל לקנות נעלים ובגדים כמו שאנחנו צריכים.

מסים

הרבה פעמים אנחנו מתפלאים שהסכום שנגבה מאיתנו עבור מוצר מסוים, הוא גבוה יותר ממה שכתוב באתר, במקור. הסיבה לכך היא מסים שעלינו לשלם כתוצאה מרכישה באתר בינלאומי. חשוב שאנחנו נקפיד לשים לב, כמה באמת עלינו לשלם, אחרי מסים.

משלוח

יש לבדוק האם באמת האתר מבצע משלוחים לארץ, וכמה זה עולה לנו. יש אתרים שמאפשרים משלוח בחינם, אחרים לעומת זאת מאפשרים לנו לבצע משלוחים בחינם או בתשלום נמוך. חשוב להדגיש עוד, שעלינו לבחון את זמן המשלוח ולאן המוצר אמור להגיע.

אחריות

כשאנחנו רוכשים מוצר בחנות בישראל, ברור לנו מי עומד מאחורי המוצר, למי עלינו לפנות במידה ומשהו מתקלקל, אנחנו מקבלים את כל המידע אודות האחריות על המוצר. כשאנחנו רוכשים מוצר מסוים דרך אתר אינטרנט בחו"ל, עלינו לוודא מי אחראי ואיך אנחנו יכולים לפנות אליו.

החזרה

ישנם אתרים שמאפשרים לנו להחזיר מוצרים במידה והם לא טובים, או אפילו אם מדובר בבגדים שאינם במידה שלנו. עלינו לברר כיצד זה נעשה, איך אנחנו יכולים לבצע החזרה כמה שיותר מהר ובצורה פשוטה ונוחה.

האם משתלם לנו לרכוש מוצרים בחו"ל?

עם הזמן אנחנו מגלים, שהרבה יותר משתלם להזמין מוצרים בחו"ל מאשר לרכוש אותם בארץ. לא רק בגלל המבחר הגדול, אלא גם בגלל העלויות הנמוכות וכן בגלל שבסופו של דבר, הם מגיעים אלינו תוך ימים ספורים הביתה.

לכך יש להוסיף, חווית הרכישה היא מושלמת, מאוד נוחה, פרקטית, מתבצעת מהר ואין לנו עלויות עסקה נלוות גבוהות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מוצרי היגיינה לעסקים – לשמירה על בריאות העובדים והלקוחות
כל עסק, במיוחד בימי הקורונה, חייב שיהיה לו את כל מוצרי ההיגיינה הנדרשים. מעבר לחובת ההצטיידות בהם, הם...
קרא עוד »
יול 15, 2020
הסכם ממון על דירה
הסכם ממון הוא מסמך המפרט את תנאי ההלוואה או המשכנתא. הוא מכיל את כל המידע הדרוש על ההלוואה, כגון...
קרא עוד »
ספט 15, 2022
איך בוחרים לוכד נחשים?
נתקלתם בנחש בסביבת הבית ואין לכם מושג מה לעשות כעת? תצטרכו לפנות אל לוכד נחשים מקצועי שיוכל...
קרא עוד »
ינו 30, 2021