פיגום נייד 6 מטר להשכרה

הפיגום הנייד 6 מטר הוא כלי שניתן להשתמש בו באתרי בנייה על מנת לספק לעובדים פלטפורמה בטוחה ויציבה. פיגום זה מאפשר לעובדים להגיע לאזורים גבוהים יותר, כמו גם לטפס בבטחה ובקלות. זה גם קל לשינוע, כך שניתן להשתמש בו כמעט בכל מקום.

בעוד שהפיגום הנייד 6 מטר משמש בדרך כלל על ידי חברות בנייה, ניתן להשכיר אותו גם על ידי אנשים פרטיים. אנשים יכולים להשתמש בפלטפורמות הללו כדי להגיע לאזורים גבוהים או לעבוד על שיפוצים בבית מבלי לשבור את הגב או להיפצע.

פיגום נייד 6 מטר להשכרה – כל מה שחשוב לדעת

ניתן לשכור פיגום נייד מחברתנו בתעריפים נוחים. כיום ניתן למצוא לא מעט חברות אשר מציעות שירות השכרת פיגומים  לרבות משלוח, התקנה ופירוק, כך שבקלות ניתן למצוא פיגום נייד 6 מטר להשכרה למגוון פרויקטים שתבצעו.

פיגומים ניידים הם כלי המשמש כאשר יש צורך בבניית מבנים זמניים. זה יכול לשמש למטרות שונות כגון בנייה, צביעה ושיקום מבנים.

השכרת פיגום נייד 6 מטר – יתרונות

להלן מגוון יתרונות של השכרת פיגום נייד אלומיניום 6 מטר:

  • פיגומים ניידים קלים לשימוש וניידים. הם מעוצבים בצורה כזו שניתן לקפל או לפרוק אותם בקלות ולהוריד אותם כאשר אינם בשימוש.
  • הם מספקים הגנה מפני נפילות, משטחים לא אחידים וחפצים חדים.
  • פיגומים ניידים הם מבנה זמני הניתן לפריסה תוך פרק זמן קצר ולפרק בקלות. סוג זה של פיגומים משמש בדרך כלל לפעולות בינוי, שיפוץ או פינוי חירום.

כמה עולה להשכיר פיגום נייד 6 מטר?

עלות השכרת פיגום נייד יכולה להשתנות בהתאם לסוג וגודל הפיגום. לדוגמה, פיגום בגודל 6 מטר יעלה כ-650 ש”ח ליום ועד 1700 ש”ח לחודש – הכל כמובן תלוי בחברה שמשכירה.

 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סרומים לשיער

סרומים לשיער הם סוג של מוצרים קוסמטיים שניתן להשתמש בהם לצמיחת שיער בדומה למוצרים כמו שמפו ומרכך. הם זמינים בצורות וצבעים שונים. מוצרים אלו נמצאים

קרא עוד »

הסעות נכים – איך מוצאים?

הרבה מאוד אנשים סובלים ממוגבלות כלשהי בכל רחבי העולם, אך לרובם אין גישה למערכות תחבורה בטוחות, נקיות ונגישות. נכים רבים מתמודדים גם עם בעיות בריאותיות

קרא עוד »

עורך דין גישור גירושין

עורך דין גישור גירושין הוא מונח משפטי המתייחס להליך הגישור בין הצדדים המעורבים בגירושין. עורך דין גישור גירושין מסייע בפתרון מחלוקות בין הצדדים המעורבים בתיק

קרא עוד »