איילת סיניבר: 3 טיפים לבחירת בית השקעות

אחת השאלות החשובות ביותר שאנחנו נצטרך לשאול את עצמנו במידה ונרצה להשקיע את הכסף שלנו באפיקים מסוימים, היא כיצד לבחור בית השקעות. איך אנחנו יכולים לעשות את הבחירה הנכונה בשביל להשקיע נכון וחכם, ולא לבזבז את כספנו בהשקעות לא מתאימות אצל האנשים הלא נכונים.

לשמחתנו, יש לא מעט כלים שיעזרו לנו לבחור בית השקעות כזה או אחר, קיים מגוון של בתי השקעות . ולכן אנחנו צריכים לדעת לבחור בית השקעות המתאים לנו. בית השקעות שיצליח לתת לתיק ההשקעות שלנו את תשומת לב הדרושה, שיאפשר להתעדכן באופן שוט והאם מנהלי ההשקעות מטפלים באלפי לקוחות או במספר מצומצם של תיקים.

איילת סיניבר מחברת אפסילון , מספרת כי באפסילון בית השקעות , כל מנהל תיקים מטפל במספר לקוחות קטן יחסית ולכן יש לו את היכולת לתת את מלוא תשומת הלב ולספק ללקוח שקט נפשי

לפני שנציג טיפים לבחירת בית השקעות, חשוב להבהיר, כמו במקרה של איילת סיניבר וכמו במקרים רבים אחרים, אנחנו צריכים לעשות את השיקול הנכון, מתוך הבנה שזו בחירה לטווח ארוך.

טיפים לבחירה נכונה

טיפ ראשון, לא להסתפק רק בשם או בחשיפה התקשורתית של בית השקעות כזה או אחר. אנחנו צריכים לחשוב מעבר לכך. עלינו לחשוב איזה בית השקעות באמת יכול לספק לנו את התנאים הטובים ביותר עבורנו.

טיפ שני, אנחנו צריכים לוודא שקיימת התאמה מלאה לצרכים שלנו ולקבוע מדיניות השקעות בהתאם..

טיפ שלישי, כפי שמציינת איילת סיניבר, צריכים לבחון את אופי השירות של החברה, אמינות החברה ועובדיה, וכל מה שכרוך בתחום של שירות. רק בצורה כזו אנחנו נוכל לסמוך על בית השקעות שישמור לנו על הכסף ויניב תשואות לאורך זמן.

אין לראות במידע דלעיל משום ייעוץ/שיווק השקעות או תחליף לייעוץ/שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים של אדם/החברה על פי דין.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

דירות למכירה ביוון ליד הים

דירות למכירה ביוון ליד הים

לא מעט ישראלים מבינים כיום כי השקעות נדל"ן בחו"ל מהוות את הדבר האטרקטיבי ביותר. בעוד שדירות בישראל להשקעה עולות לא מעט וכן, המיסוי על דירות

קרא עוד »
איך לקבל פטור ממס שבח?

איך לקבל פטור ממס שבח?

במדינת ישראל כאשר מוכרים דירה יש לשלם מס שבח, אולם בהחלט לא בכל המקרים. כאן נכתוב על נושא זה: איך לקבל פטור ממס שבח? פטור

קרא עוד »