קורס אוטוקאד

הדרך הטובה ביותר ליצור צורות הנדסיות, היא באמצעות תוכנת אוטוקאד המעולה. מהחברות היותר מצליחות בעולם, חברת אוטוקאד נמצאת בכל מקום שבו העיצוב ההנדסי נמצא. רוצים להכיר מקרוב את התוכנה? בואו לשמוע על קורס אוטוקאד מקצועי.

קורס אוטוקאד 

קורס אוטוקאד, ייקח אתכם לעולם העיצוב המקצועי ביותר. אם אתם מתעסקים בצורות הנדסיות או רוצים לראות איך ייצא הבית שאתם מתכוונים לבנות, תוכנת אוטוקאד תעשה לכם את זה קל יותר ובעזרת קורס קצר בהנחיית מישל גולרוך הנדסאי בניין, תוכלו להתמקצע בתוכנה המעולה הזו.

ציירו בצורה מדויקת 

AutoCAD מקל על ציור אובייקטים בצורה מדויקת, עם אפשרויות שונות להגדיר את הגודל והיישור המדויקים שאתם צריכים.

על המסך שלכם, יש רשת מלבנית. אתם יכולים ללחוץ על כל מרווח ברשת כדי לאתר את הנקודה שאתם צריכים. אם זה לא מספיק מדויק עבורך, תוכלו להשתמש במקלדת כדי להזין את הקואורדינטות המדויקות של המיקום שבו אתם רוצים להתחיל לצייר.

כלי הצמדת האובייקט, מאפשר לכם להיצמד לכל מיקום בציור שלכם. הוא יאתר אוטומטית נקודות כמו מרכז מעגל או סוף או מרכז של קו. זה אומר שאתם לא תצטרכו למדוד את הקווים בעצמכם כדי למצוא את הנקודות האלה.

בצעו שינויים בקלות והפחיתו את הסיכון לטעויות 

ב- AutoCAD, אתם לא תצטרכו לעבור תהליך ארוך רק כדי להתאים את הציור שלכם אליו. אתם יכולים ליצור עיצובים במהירות ובקלות, באמצעות הכלים הקלים של התוכנה כדי להשלים משימות בשבריר מהזמן שזה ייקח באמצעות שרטוט ידני.

מעבר לזה, מאוד קל לבצע שינויים והתאמות באוטוקאד. כאשר אתם מעצבים אב טיפוס, סביר שתעברו מספר טיוטות או שלבים. זה ידרוש מכם לצבוט כל הזמן את הציור שלכם עד שתקבלו את המוצר הרצוי.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הסכם גירושין – מה זה אומר

אין זוג שנכנס לברית הנישואין מתוך תוכנית ורצון לפרק את החבילה בשלב כלשהו. לרוב מדובר ברצון עז ומשותף בין הצדדים להקים יחד את ביתם ולחיות

קרא עוד »