מהו שירות אפוסטיל?

כאשר מדברים על שירות אפוסטיל מדברים למעשה על אותם מסמכים ציבוריים שיכולים לכלול תעודות נישואין, תעודות השכלה וכדומה, אשר דורשים את אימות המסמכים לצורך הכרה מדינות אחרות מזו שבהן הונפקו המסמכים. אפוסטיל זו תעודה המיועדת למדינות החברות באמנת האג משנת 1961 לביטול אימות מסמכי חוץ ציבוריים. בנוסף, תעודת אפוסטיל הינה תעודה שכתובה תמיד בנוסח קבוע בהתאמה לאמנה הקיימת בין המדינות, וישראל חתומה גם היא על האמנה המדוברת.

 

ממי ניתן להזמין שירות כזה?

חשוב לדעת שכאשר מדברים על שירות אפוסטיל צריך לפנות אל אנשי המקצוע המתאימים, שכן לא כל אדם רשאי ויכול לחתום על תעודות מהסוג הזה. למעשה, זו הסיבה שבגללה אתם צריכים לבדוק במי אתם בוחרים, שכן בסופו של דבר, רק עורך דין מוסמך עם משרד מקצועי ומנוסה יוכל לעזור לכם. בנוסף, פעמים רבות כאשר הלקוח זקוקים לשירות כמו שירות אפוסטיל, הוא יזדקק לעוד שירותים נוספים ולכן, אם תוכלו לקבל הכול תחת קורת גג אחת, למה שלא תעשו זאת?

 

האם השירות הזה יקר?

אתם צריכים להזמין שירות אפוסטיל וחוששים שתמצאו את עצמכם משלמים על כך יותר מידי? צפויות לכם עוד הוצאות בהליך המשפטי שבו אתם נמצאים? אם כך, כמובן שאפשר להבין מדוע תרצו לנסות לשלם מחיר כמה שיותר נוח. זו הסיבה שבגללה כדאי יהיה לבדוק אל מי אתם פונים, כמה זה יכול לעלות לכם ואיפה תחכה לכם הצעת המחיר הכי טובה שיש. זכרו: לא תמיד אם תשלמו למשרד של עורכי דין סכום יותר גבוה תוכלו לקבל שירות יותר טוב או שירות שיהיה יותר מהיר. לכן כדאי לבדוק מראש את המחירים ולהחליט בהתאם לכך לאן אתם פונים.

 

מוזמנים לפנות עוד היום – עורך דין ליאור ביבי.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

הרעיון של אתר אינטרנט הוא לגרום לאנשים להגיע לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם תוכן שהם יכולים למצוא כרלוונטי להם. הדרך

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה למבוגרים הם סוג של מוצר המשמש מבוגרים לספיגת השתן. מוצרים אלה יכולים להיות חד פעמיים או לשימוש חוזר והם זמינים בגדלים וצורות שונות.

קרא עוד »

פתיחת עוסק מורשה

עוסק הוא גוף שמוכר מוצרים לצרכנים. סוחר יכול להיות יצרן, קמעונאי או סיטונאי. פתיחת עוסק פטור אצל רואה חשבון הוא שלב חשוב ביותר בתהליך הפיכתו לעוסק

קרא עוד »