מה העלות של הקמת חנות וירטואלית?

בעשור האחרון חווינו עלה חדה בתחום החנויות הווירטואליות ובכמות הרכישות אונליין. למעשה רק בישראל מתגלגלים מיליארדי שקלים מדי שנה מביצוע רכישות אונליין בין אם בחנויות אלקטרוניות פרטיות ובין אם באתרי מסחר גדולים ומובילים שאתם בוודאי מכירים. הקמה של אתר חנות וירטואלית שונה מהקמה של אתר תדמית פשוט כיוון שצריך לחבר אליו מערכת משתמשים, אפשרות לבצע הזמנות אונליין, חיבור למערכת סליקה ולרוב גם למערכת הנהלת חשבונות להנפקת חשבונית אוטומטית לאחר רכישה.

עלות של הקמת חנות שכזו יהיה יקר פי 2 או 3 מבניית אתר רגיל ולעתים יותר מכך. קראו כאן בהרחבה על הקמת אתרים!

נתחיל מהשורה התחתונה – כמה עשוי לעלות לנו להקים אתר חנות וירטואלית?

בשורה התחתונה עלותה של הקמת חנות וירטואלית יכול לנוע בין 8000 ל-15,000 ₪ בממוצע. אתרי חנות פשוטים יותר ללא חיבור סליקה או עם חיבור בסיסי מהיר עשויים לעלות 5,000 ₪. המחירים כמובן לפני מע"מ ותלויים בהרבה מאוד משתנים העשויים לשנות את הצעת המחיר הכוללת.

כפי שאתם יכולים להבין מדובר בהצעת מחיר הרבה יותר יקרה מאשר הקמת אתר תדמית בסיסי, בלוג כלשהו או לחילופין קידום אתרים אורגני!

פרמטרים העשויים להשפיע על הצעת המחיר:

ישנם מספר פרמטרים העשויים להשפיע על מחיר בניית האתר. למעשה ככל שנדרשים יותר אנשי מקצוע, שיותר זמן עבודה מוקדם בבניית החנות ושהעבודה המתבצעת היא יותר מסובכת ומורכבת – כך העלות של אתר החנות עשוי להיות יקר יותר. לדוגמה: בניית אתר לבית קולנוע או תיאטרון המאפשר לאנשים לבצע הזמנת כרטיסים אונליין עם הדמיה של האולם והכיסאות, דורשת עיצוב גרפי מדויק של שטח האולם והמושבים בו.

כמו כן עיצובים גרפיים נוספים כמו לוגו, באנרים ותוספות נוספות עשויים לייקר את העבודה. ישנם המעדיפים גם לבנות אתר חנות ולאפשר לאנשים לבצע הזמנות רק דרך הטלפון ולא לחבר את האתר למערכת סליקה, מה שעשוי להוזיל גם כן את עלויות בניית האתר.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן למצוא באתר https://killermedia.co.il!

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

ספרי קודש

בבתים רבים בישראל ניתן למצוא ספרי קודש, בעיקר בבתים שבהם חיים אנשים דתיים או בעלי זיקה לדת או מסורתיים. כמובן שגם במוסדות דת כמו בתי

קרא עוד »

שיעבוד דירה

כאשר אנשים מבקשים הלוואה מהבנק או מגוף פיננסי כלשהו שמספק הלוואות, בהרבה מהמקרים ירצו לוודא שיש ללווה בטחונות על מנת שהוא יוכל לעמוד בהחזרי ההלוואה

קרא עוד »

הרכבים לאירועים

תפקידו של ההרכב המוזיקלי הוא לספק בידור לאירוע. הם גם דרך מצוינת לחגוג אירוע מיוחד, כגון חתונה או יום הולדת. הרכבים לאירועים הם בחירה פופולרית

קרא עוד »