מה האופי של הגזע קינג צ'ארלס?

כיום יש לא מעט גזעים שונים של כלבים בעולם בכלל ובישראל בפרט. אנשים רבים בוחרים דווקא כלבים גיזעיים בשל מגוון יתרונות שבאים לידי ביטוי בעיקר באופי ובמראה הכלב. אחד הגזעים המבוקשים ביותר אשר החל את דרכו לפני מאות שנים בממלכת אנגליה הוא כלב קינג צ'ארלס. גזע זה נחשב למבוקש במיוחד בשל היותו כלב נוח מאוד בעל אופי רגוע וחברותי. הכלב החל את דרכו ההיסטורית לפני מאות שנים בממלכת אנגליה בה הוא גודל על ידי בני המלוכה. ניתן לראות לא מעט סממני מלוכה בכלב זה שבאין לידי ביטוי באופיו המלכותי ובהתנהגותו המתונה. 

כלב מלכותי בעל אופי ידידותי וחברותי 

מאז ועד היום גזע קינג צ'ארלס מזוהה ככלב בעל אופי טוב, חברותי ורגוע במיוחד בגינו רבים בוחרים דווקא בו. במידה וגם אתם מעוניינים להתחדש עם כלב חדש בכלל ועם גזע קינג צ'ארלס בפרט, קיימת חשיבות רבה לדעת להיערך נכון לקראת בואו של הכלב לדירתכם. הכנה נכונה בעזרת התייעצות עם גורמים מקצועיים תאפשר לכלב שלכם להרגיש בנוח ולהיפתח במהירות רבה. כלבים רבים שאינם חשים בנוחות, מגיבים בהתאם על ידי התנהגויות שונות. בים כלל האפשרויות השכיחות ביותר תוכלו למצוא כלבים תוקפניים, סגורים ולא ידידותיים במיוחד. מגזע קינג צ'ארלס אין לכם כל סיבה לדאגה בשל אופיו הטוב וידידותו הרבה.

התכוננו נכון לבואו של הכלב החדש וסייעו לו להרגיש בבית

כל שאתם מתבקשים לעשות על מנת ליהנות מאופיו הטוב ומהתנהגותו של גזע מלכותי זה הוא להתכונן לבואו ולהעניק לו את מלוא החום והאהבה אותם הוא דורש. הכנה מוקדמת והתייחסות נכונה ומותאמת תסייע לכם לגרום לכלב להרגיש בבית כך שהוא יפתח אליכם במהירות רבה.

> קראו גם על חינוך בגורי קינג צ'ארלס!

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

מה זה קישורים חיצוניים?

הרעיון של אתר אינטרנט הוא לגרום לאנשים להגיע לאתר שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לספק להם תוכן שהם יכולים למצוא כרלוונטי להם. הדרך

קרא עוד »

מוצרי ספיגה

מוצרי ספיגה למבוגרים הם סוג של מוצר המשמש מבוגרים לספיגת השתן. מוצרים אלה יכולים להיות חד פעמיים או לשימוש חוזר והם זמינים בגדלים וצורות שונות.

קרא עוד »

פתיחת עוסק מורשה

עוסק הוא גוף שמוכר מוצרים לצרכנים. סוחר יכול להיות יצרן, קמעונאי או סיטונאי. פתיחת עוסק פטור אצל רואה חשבון הוא שלב חשוב ביותר בתהליך הפיכתו לעוסק

קרא עוד »