מה האופי של הגזע קינג צ'ארלס?

כלב קינג צ'ארלס

כיום יש לא מעט גזעים שונים של כלבים בעולם בכלל ובישראל בפרט. אנשים רבים בוחרים דווקא כלבים גיזעיים בשל מגוון יתרונות שבאים לידי ביטוי בעיקר באופי ובמראה הכלב. אחד הגזעים המבוקשים ביותר אשר החל את דרכו לפני מאות שנים בממלכת אנגליה הוא כלב קינג צ'ארלס. גזע זה נחשב למבוקש במיוחד בשל היותו כלב נוח מאוד בעל אופי רגוע וחברותי. הכלב החל את דרכו ההיסטורית לפני מאות שנים בממלכת אנגליה בה הוא גודל על ידי בני המלוכה. ניתן לראות לא מעט סממני מלוכה בכלב זה שבאין לידי ביטוי באופיו המלכותי ובהתנהגותו המתונה. 

כלב מלכותי בעל אופי ידידותי וחברותי 

מאז ועד היום גזע קינג צ'ארלס מזוהה ככלב בעל אופי טוב, חברותי ורגוע במיוחד בגינו רבים בוחרים דווקא בו. במידה וגם אתם מעוניינים להתחדש עם כלב חדש בכלל ועם גזע קינג צ'ארלס בפרט, קיימת חשיבות רבה לדעת להיערך נכון לקראת בואו של הכלב לדירתכם. הכנה נכונה בעזרת התייעצות עם גורמים מקצועיים תאפשר לכלב שלכם להרגיש בנוח ולהיפתח במהירות רבה. כלבים רבים שאינם חשים בנוחות, מגיבים בהתאם על ידי התנהגויות שונות. בים כלל האפשרויות השכיחות ביותר תוכלו למצוא כלבים תוקפניים, סגורים ולא ידידותיים במיוחד. מגזע קינג צ'ארלס אין לכם כל סיבה לדאגה בשל אופיו הטוב וידידותו הרבה.

התכוננו נכון לבואו של הכלב החדש וסייעו לו להרגיש בבית

כל שאתם מתבקשים לעשות על מנת ליהנות מאופיו הטוב ומהתנהגותו של גזע מלכותי זה הוא להתכונן לבואו ולהעניק לו את מלוא החום והאהבה אותם הוא דורש. הכנה מוקדמת והתייחסות נכונה ומותאמת תסייע לכם לגרום לכלב להרגיש בבית כך שהוא יפתח אליכם במהירות רבה.

> קראו גם על חינוך בגורי קינג צ'ארלס!

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
קרום לבן בעין, ממה הוא נגרם
קרום לבן בעין הוא מצב שעלול לגרום לראייה מטושטשת, רגישות לאור וקשיי ראייה. זה מתרחש כאשר קשתית העין...
קרא עוד »
מאי 07, 2023
הישרדות כלכלית בצל הקורונה
נגיף הקורונה נכנס לחיינו לפני כמעט חמישה חודשים, ונראה כאילו עברו כמה שנים מאז. למרות כל התחזיות, נראה...
קרא עוד »
יול 28, 2020
סט מוצרי גיימינג – חוסכים כשקונים ביחד
במקום לקנות עכבר, מקלדת ואוזניות בנפרד ולשלם יותר, אתם יכולים לקנות סט מוצרים גיימינג ובכך לחסוך לא...
קרא עוד »
מאי 31, 2021