מה הופך תאורת לד לזולה יותר

תאורת לד

כיום בוחרים כולם רק בתאורת לד. בכל מקום אנחנו שומעים על הלד. רק לאחרונה התבשרנו כי התפתחה טכניקה לחימום הבית הפועלת אף היא באמצעות לדים. מה מלהיב כלך כך בלדים? כמובן המחיר הזול שלהם. מלבד המחיר הזול מדובר במוצר חזק המוכיח את עצמו לאורך זמן ומבטיח אורך חיים למשך 5 שנים וגם יותר, פרטים בהרחבה תמצאו באתר מיוזיקול.

מה יש בתאורת הלד שעושה אותה זולה יותר? איך היא פועלת והאם היא בטוחה לשימוש?

נורות לד – LED – Light Emitting Diode, בעברית – דיודה פולטת אור.

מדובר למעשה בגוף תאורה קטן מאוד בגודל מזערי ממש. כאשר עובר בו זרם חשמלי נמוך הוא פולט אור. האור שיופק יהיה אמנם חלש, אך כאשר מאגדים יחדיו מספר נוריות לד מתקבלת נורה עם אור בהיר ואיכותי. הנורה הזו צורכת הרבה פחות חשמל מכל נורת ליבון רגילה ואף אורך החיים שלה הוא ארוך יותר. היא גם חסכונית ויעילה ביחס לנורת הפלורסנט. מה שאומר כי בסך הכללי יש לנו כאן מוצר איכותי מאוד, מוצר מושלם המציע לנו את המענה שאנחנו באמת מחפשים. שזה תאורה טובה ואיכותית כמו בלינק http://ms2000.co.il/תאורה/, לא יקרה ועמידה לאורך זמן.

מה עם בטיחות?

רבים תוהים לגבי הבטיחות של נורות הלד, זאת לאור המידע שהופץ בתקשורת בעניין השימוש הבטוח בנורות לד. חשוב לנו לציין כי הוועדה הישראלית להנדסת המאור קבעה כי מדובר במוצר בטוח לפחות כמו נורות ליבון וכי היקף הקרינה של גלי האור הכחול הקצרים, לא שונה מקרני האור הנפלטים מנורות אחרות שהן אינן נורות לד. גם משרד האנרגיה האמריקאי קבע כי תאורת הלד אינה מזיקה יותר מכל תחליף אחר שהיה עד כה וכי למעשה מדובר במוצר שהוא בטוח לגמרי לשימוש.

מובן כי תמיד צריך לשים לב ולהיות כפופים לתקנים המקומיים והבינלאומיים.

כאשר אנחנו נצמדים להוראות היצרנים אנחנו יכולים להיות רגועים כי לא ייגרמו כלל מפגעים בריאותיים.

יותר זול ויותר טוב

אין הרבה מוצרים בעולם שעלותם נמוכה ביחס למוצרים דומים אך איכותם טובה יותר. הלד לעומת זאת מצליח להפתיע את העולם כשאר מדובר במוצר יותר איכותי ויותר חזק שעלויות השימוש שלו הרבה יותר נמוכות.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
תכשיטים לאישה – איך לגוון
תכשיטים לאישה נחשבים לאחד מסוגי המתנות הפופולאריות והנפוצות ביותר, היות וכמעט כל אישה הייתה...
קרא עוד »
אוק 20, 2020
העתיד של טכנולוגיית התשלום החכמה והשפעתה על תעשיית הקמעונאות
העתיד של טכנולוגיית התשלום החכם והשפעתה על תעשיית הקמעונאות טכנולוגיית תשלום חכם היא מושג חדש...
קרא עוד »
אפר 29, 2023
תשלום ביטוח לאומי רטרואקטיבי לעובדי משק בית
הכתבה מדברת על הצורך בתשלום ביטוח לאומי רטרואקטיבי לעובדי בית. זה גם מספק חלק מהאתגרים שעמם מתמודדים...
קרא עוד »
ספט 23, 2022