מי צריך מנטור בימינו?

בעידן המידע המודרני דומה שאין סוף נתונים נמצאים במרחק של לחיצת כפתור או גלישה בגוגל. אבל דווקא אותו שפע של מידע שיש באינטרנט מחדד את העובדה שידע תיאורטי לבדו איננו מספיק. וזו הנקודה החשובה: כל מי שרוצה להתקדם בחיים, בהיבט מקצועי או יזמי כמו מימון נדל"ן, זקוק לאושייה בתחומו, מנטור שמעניק תשתית רחבה של הנחיה מעשית. אם אתם תוהים האם בתחום שלכם או בתחום שבו אתם רוצים להשתלב מנטור יוכל לסייע לכם, המידע הבא יעשה סדר. 

להוביל אנשים ו/או עסקים 

לעיתים נדמה כי מנהלים בכירים הם בעלי אישיות ממגנטת. הם מלאי ביטחון עצמי ויודעים להנהיג ולא רק לנהל. זה לא מפתיע שאנשים ששואפים לפתח קריירה בניהול או שרוצים להפוך למנהלים או לאנשי עסקים טובים יותר, מחפשים מנטור. אם אתם רוצים להוביל אנשים, ליזום עסקים, להקרין ביטחון עצמי ועוצמה, מנטורינג יעזור לכם להשיג את המטרה. 

מכירות ותקשורת בין אישית 

כדי להפוך לאנשי מכירות מעולים לא מספיק לקרוא ספרי מכירות או לעיין במאמר כגון "מאה ואחד טיפים כדי למכור יותר". מנטורינג בתחום המכירות טומן בתוכו טכניקות של מכירה אך גם אלמנטים משלימים  בתחום התקשורת הבין אישית. אלה דברים שעובדים ביחד. יכולת לסחוף את הלקוח, לדעת להשרות ביטחון, להציג תועלות ואפילו לזהות את שפת הגוף של הלקוח, אלה נקודות שבהן מנטור יכול להקנות ערך רב. 

מנטור לטובת התפתחות בתחומים מורכבים 

אחרי שאמרנו כי מנטור במנהל עסקים, במנהיגות ובמכירות יכול לשדרג את התפקוד שלכם, נציג כלל חשוב לא פחות. הכלל הוא שכל מי שרוצה להתפתח בתחומים מורכבים ודינאמיים יפיק תועלת רבה אם ילווה על ידי מנטורים מקצועיים. לדוגמא, בתחום היזמות, הקמת עסקים או נדל"ן.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם