למי כדאי לגשת לתהליך של גישור לגירושין

תהליך של גישור גירושין נחשב ליותר ידידותי ואף חסכוני לעומת מאבק גירושין בעל אוריינטציה משפטית נוקשה. בשורות הבאות נבקש להבהיר למי כדאי לגשת עבור תהליך של גישור לגירושין. קבלו את שלושת כללי הזהב לעניין זה. 

  1. גישור זה אופי 

גישור במיטבו מתבצע על ידי מגשר או מגשרת מקצועיים, שעברו הכשרה מקצועית מקיפה. אך חשוב להבין כי גישור לגירושין זה בראש ובראשונה אופי. כדאי לבחור גישור ממגשר או מגשרת שמעוררים בכם אמון ושמגיעים למקצוע עם בסיס אישיותי מתאים. בסיס אישיותי הוגן, מפשר אך מפוכח, נחוש אך אנושי. 

  1. עורכי דין מגשרים 

הליך של גישור לגירושין במיטבו מנוהל על ידי מגשר שהוא גם עורך/ת דין. למרות שגישור יכול לפשר ולרכך את הנקודות שבמחלוקת, יש צורך בידע משפטי בלתי מבוטל. הסיבה לכך היא שעורך הדין יוכל לא רק לגשר אלא גם לנסח הסכם גירושין נאות. הסכם כזה של גירושין בהסכמה יאושר על ידי בית המשפט, מבלי שצריך להיגרר להליך משפטי ארוך ומתיש. 

  1. ניסיון וחוות דעת טובות 

כדאי לגשת לתהליך של גישור גירושין המלווה על ידי מגשר בעל ניסיון רב. גישה בין אישית טובה מהווה בסיס חשוב אולם הניסיון המצטבר של מגשרים משפיע באופן עמוק וניכר על התהליך כולו ועל התוצאות. חוות דעת של לקוחות קודמים שעברו גישור בהחלט אומרת הרבה ויש לה משמעות ניכרת. 

לסיכום, בני זוג שנפרדים ופניהם לגירושין יכולים לבחור באחד מבין שני נתיבים. נתיב אחד הוא מלחמה אישית, זוגית ומשפטית ונתיב חלופי הינו גישור לגירושין שנעשה באמצעות עו"ד לגישור גירושין. זהו הליך שבו מחפשים את הדרך שתוריד את גובה הלהבות, שתאפשר להמשיך בחיים עם פחות משקעים וכמובן, חשיבה על טובת הילדים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
חנות חיות – למה משתלם לנו לקנות את המוצרים שם
כשאנחנו נדרשים לקנות מזון או כל דבר אחר לחיית המחמד שלנו, הרי שיש לנו כמה אופציות איפה אנחנו יכולים...
קרא עוד »
פבר 27, 2020
שימושים נפוצים למדפסת 3D
מדפסות תלת מימד הופכות פופולריות יותר במקום העבודה. השימושים במכונות אלו משתנים מפיתוח מוצר ועד...
קרא עוד »
פבר 25, 2023
מדריך קצר להרחקת יונים בבטחה
יונים עלולות להוות מטרד כשהן פולשות לבתים, לגנים או למרחבים הציבוריים שלנו. הלשלשת שלהם עלולה לגרום...
קרא עוד »
ספט 18, 2023