מוצרי היגיינה לעסקים – לשמירה על בריאות העובדים והלקוחות

מוצרי היגיינה לעסקים

כל עסק, במיוחד בימי הקורונה, חייב שיהיה לו את כל מוצרי ההיגיינה הנדרשים. מעבר לחובת ההצטיידות בהם, הם גם עוזרים בשימור היגייני ארוך תווך לכל סביבת מקום העבודה. אז אילו מוצרים כל עסק צריך שיהיה בו? ראו מבחר באתר פרומושן מוצרי היגיינה.

מוצרי היגיינה לעסקים – לשמירה על בריאות העובדים והלקוחות

מתקן אלכוהול ג'ל

מתקן אלכוהול ג'ל נחוץ בכל בית עסק, במיוחד אם הוא מעסיק עובדים. עסק המקיים התעסקות יומיומית עם לקוחות הבאים מחוץ, חייב שיהיה לו את כל הכלים הדרושים להיגיינה מוחלטת שלמירה עם רווחתם ובריאותם של העובדים והלקוחות במקום.

מתקן אוטומטי לנייר ידיים

מהמכונות היותר ידידותיות לסביבה: מתקן אוטומטי לנייר ידיים כמו מתקן טיובלס בלינק, מסייע רבות במקום העבודה ומונע מחלות וזיהומים המועברים לעיתים על ידי מגבות. מתקן כזה הוא בדיוק מה שהעסק שלכם צריך בתקופה לא קלה זו, המצריכה ריחוק ושימור היגיינה.

מתקן חכם אוטומטי לסבון או אלכוהול ג'ל

אתם בוודאי מכירים את המתקנים שבהם ניתן להעביר את היד מתחת למתקן והוא מוציא באופן אוטומטי סבון או אלכוהול ג'ל.. אם עדיין אל עשיתם היכרות עלם המתקן הייחודי הזה, אל תחקו ורכשו כמה כאלה לבית העסק שלכם לצורך מניעה מהעברת חיידקים בין העובדים.

מתקן סבון אוטומטי

מתקן סבון אוטומטי, מונע מהעובדים והלקוחות בבית העסק לקרב את ידם במקומות שנגעו בהם אנשים אחרים לפני כן. מתקן כזה הוא הכרחי לכל מקום שלקוחות ועובדים רבים נכנסים בו.

מתקן סבון ללא מגע יד

בגדול, בזמן הקורונה, כל ריחוק פיזי הוא ברכה. מתקן סבון ללא מגע יד, הוא המתקן החשוב ביותר שכדאי שיהיה בכל בית עסק וימנע העברת חיידקים בין לקוחות ועובדים.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
ייעוץ עסקי – למה אתם צריכים את זה?
אחת הבעיות של בעלי עסקים, גדולים וקטנים, היא חוסר היכולת לקבל את העובדה שהם לא יודעים הכל. הרבה מאוד...
קרא עוד »
מרץ 08, 2021
גיוס עובדים בחינם – המקומות בהם מחפש עבודה העובד החדש שלך
פעם, בשביל לחפש עבודה היינו צריכים לחכות ללוחות הדרושים שהתפרסמו בימי שלישי ושישי בעיתונות המקומית...
קרא עוד »
ספט 26, 2018
פיתוח מנהלים
היום ניתן לשמוע יותר ויותר על הצורך של מנהלים ומנכלים שונים, לקבל כלים וידע רב יותר, לצורך ניהול מדויק...
קרא עוד »
פבר 03, 2020