מה צריך לקחת בחשבון כאשר קונים ריהוט לחדר התינוק

קונים ריהוט לחדר התינוק

הריהוט בחדרו של התינוק הוא שונה מהריהוט אותו הוא יצטרך אחר כך כאשר הוא יגדל. באופן כללי חדרי שינה של רומיקס עבור תינוקות הם שונים מאוד מחדרי הילדים העתידיים הנדרשים כשהם כבר גדלים. חשוב לשים דגש על כמה וכמה פרמטרים כאשר באים לבחור את הריהוט של חדר התינוק.

מה צריך לקחת בחשבון כאשר קונים ריהוט לחדר התינוק?

  • חדר בטיחותי – לפני הכול חשוב לשים לב לרמת הבטיחות של החדר ושל הרהיטים שלו. החדר אמור לתת מענה בטוח לתינוק שיהיו לו את כל התנאים הדרושים לו להתפתחותו כאשר לא יהיו סיכונים ומפגעים שיפגעו בו.

זה אומר שהרהיטים לא יהיו עם פינות חדות וכן מיטת התינוק לא תהיה עם רווחים גדולים מידי שיהוו סיכון לכליאת גפיים של התינוק. כך יוכלו ההורים להיות בטוחים ורגועים גם בשעות הלילה כי התינוק נמצא באזור הכי מוגן והכי מתאים עבורו.

למותר לציין כי חדר התינוק חייב להיות קרוב לחדר ההורים על מנת שהם יוכלו לשמוע את התינוק במהלך הלילה. אין לסגור את דלת חדרו של התינוק וכן את דלת חדר ההורים באופן כזה שהם לא יוכלו לשמוע את התינוק.

  • חדר נינוח ומרגיע – חדרו של התינוק חייב להיות מעוצב בצורה מרגיעה ונינוחה כמו שמציעים בחנות רומיקס. התינוק אמור לחוש בטוח בחדרו. כך הוא יהיה רגוע ושליו כאשר הוא ישהה בחדרו והוא יירדם בקלות וברוגע כאשר הוא ישכב במיטתו.

קיימת משמעות רבה לצבעים של החדר ולסגנון של הרהיטים כאשר אלו קובעים במידה רבה את האווירה שתתקבל בחדר.

  • חדר עם גירויים מתאימים – חשוב לדאוג להתפתחות של הילד עם הגירויים המתאימים להתפתחות שלו. כאשר החדר יהיה מצויד בכל מה שצריך התינוק ייהנה מהגירויים ואלו יסייעו לו לרכוש את אבני הדרך החשובים כל כך להתפתחותו.

איכות זה שם המשחק

איכות זה הדבר החשוב ביותר שיש לתת עליו את הדעת. חדר ילדים או חדר תינוק שהוא אינו איכותי, לא ייתן את המענה המצופה ממנו. הוא לא יחזיק מעמד ולא יוכיח את עצמו לאורך זמן.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
יתרונות של פוליסות חיסכון
בעידן של רצון ליציבות פיננסית, אנשים מחפשים יותר ויותר אפשרויות חיסכון אלטרנטיביות המציעות תשואה...
קרא עוד »
יונ 17, 2023
נוטריון בתל אביב – השירות הנכון בעיר הגדולה
המון אזרחים מישראל נמצאים במצב שבו הם נדרשים להגיש מסמכים מתורגמים כחלק מהליך בירוקרטי. המסמכים הללו...
קרא עוד »
ינו 31, 2021
פורץ דלתות בבאר שבע
כאשר מאבדים מפתח של בית זה דבר לא נעים בכלל, בעיקר כאשר אין לנו מפתח ספייר או שהוא לא נגיש. אבל המזל הוא...
קרא עוד »
ספט 22, 2022