תמרור נכה

כל אדם נכה אשר יש לו תו נכה, יודע שמותר לו לחנות בכל מקום המוגדר כחניית נכים. כמובן שכל רשות עירונית חייבת להגדיר מקומות חנייה בכל מקום, הרלוונטיים לנכים בלבד. כיצד מגדירים זאת? באמצעות תמרור נכה. תמרור נכה הוא תמרור חוקי אשר הצבתו במקום חנייה כזה או אחר הופך אותה באופן אוטומטי לחנייה הרלוונטית לנכים בלבד. בהתאם לחוק, רכב אשר רואה את סימון חניית הנכים ועדיין חונה בה, כאשר אין ברכבו תו נכה המורה לו לחנות, עתיד לשלם על כך במידה וייתפס ולקבל קנס כספי משמעותי. בכדי שלא להטעות את הציבור, יש לרכוש שלטים עבור תמרורי נכים, המבהירים בצורה חד משמעית כי מדובר על חניית נכים ולא חנייה רגילה.

תמרור נכה – במה מדובר?

כאמור, בהתאם לחוק, בכל מקום ציבורי חייבות להיות חניות נכים. כמו כן, בכל מקום שבו נכה מתגורר, יש לייעד עבורו חנייה הרלוונטית אך ורק לו. מכיוון שלא מעט אנשים יכולים לחנות בחניית נכים ולטעון שהם כלל לא ידעו זאת ואכן לא מעט אנשים עושים זאת כאשר יש מצוקת חנייה, חשוב מאוד לסמן את חניית הנכים בצורה ברורה ואיכותית. רכישת תמרורי נכים המעידים בצורה הטובה ביותר כי מדובר על חנייה הרלוונטית עבור הנכים, הם הבחירה הטובה ביותר עבור כל רשות עירונית שמחפשת דרך יעילה לסמן חניות נכים.

כיצד בוחרים תמרור נכה?

בכדי לבחור תמרור נכה בצורה הטובה ביותר חשוב מאוד לבחור בתמרור במידות הרלוונטיות באתר https://www.yolles.co.il. מידות התמרור חייבות לספק תמרור מספיק גדול ובולט לעין. כמו כן, חשוב מאוד לרכוש תמרור תקני לדרך עירונית על מנת שהוא יהיה חוקי. כדאי מאוד שהתמרור יהיה עשוי מאלומיניום שכן מדובר בחומר איכותי מאוד המאפשר לו לשרוד היטב בתנאי מזג האוויר השונים וכן, חשוב מאוד לבחור בתמרור שניתן להצמיד לעמודים בצורה קלה, פשוטה ונוחה בכדי לסמן חניות נכים.

 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

יועץ מיגון

יועץ מיגון

אנו חיים בעידן של חששות ביטחוניים מוגברים, וכמעט לא עובר יום ללא דיווחים על טרור, התקפות סייבר, פשע ואלימות ברחובותינו. האיומים העומדים בפנינו משתנים ללא

קרא עוד »