איך מנקים כורסאות בד?

ניקיון הרהיטים הם נושא בעל חשיבות רבה. כל רהיט צובר לכלוך, כתמים ואבק. ואם לא ננקה אותו בצורה יסודית ושגרתית – הוא יהפוך מהר מאוד להיות רהיט מוזנח וחסר חן. השימוש בו לא יהיה נעים והכתמים שיצטברו לגמרי יוציאו את החשק להשתמש בהם. כורסאות בד הם אחד הרהיטים המאתגרים. וזאת בגלל הסיבה הפשוטה שכורסת בד מרופדת בריפוד שמתאפיין בספיגה. בד הינו ריפוד שסופח נוזלים, סופג אבק וגם כתמים. נכון, יש כיום ריפודי בד מיוחדים שיש להם שכבת הגנה שמוגדרת כדוחה כתמים. אבל יחד עם זאת. לא תמיד קל לנקות את הכורסא כראוי.

הכלל הראשון – שמירה על הניקיון

הכלל הראשון בנושא הוא שמירה על הניקיון. כתם שלא נוצר לא קשה להוריד. משקה שלא נשפך לא יוצר מזכרת נצחית ועקשנית על הכורסא. כן, מומלץ להימנע משתייה על הכורסא וכמובן לא להניח נעליים או חפצים מאובקים על הכורסא. כאשר השימוש בכורסא יזכור כי כורסא סופגת לכלוך – הוא ימנע עוגמת נפש ויאפשר לנו ליהנות מכורסא נוחה ונקייה לאורך תקופת שימוש ארוכה.

הכלל השני – לטפל מידית בכל כתם

כלל נוסף שחשוב לדעת אותו, הוא שטיפול מידי בכתם שנוצר מאפשר לרוב הסרה מלאה. ואילו הזמן שחולף גורם לכתם להתקבע ולהפוך להיות חלק בלתי נפרד מהריפוד. מה שמקשה כמובן על הניקוי ועל האפשרות שלנו להסיר אותו מהכורסא. נוצר כתם? הסירו אותו בהקדם כדי למנוע את ספיגתו בריפוד.

הכלל השלישי – היעזרו בחומרים מתאימים

בעולם חומרי הניקוי יש מוצרים ייעודיים שנועדו לאפשר ניקוי מותאם לכל פריט או רהיט. גם עבור כורסאות בד יש חומרי ניקוי מעולים שעושים היטב את העבודה. בחרו את החומר המתאים למרקם הריפוד כדי להבטיח ניקוי מועיל ללא נזקים.
מגוון כורסאות טלוויזיה מבית TVpoint מחכות לכם באתר!

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

דירות למכירה ביוון ליד הים

דירות למכירה ביוון ליד הים

לא מעט ישראלים מבינים כיום כי השקעות נדל"ן בחו"ל מהוות את הדבר האטרקטיבי ביותר. בעוד שדירות בישראל להשקעה עולות לא מעט וכן, המיסוי על דירות

קרא עוד »
איך לקבל פטור ממס שבח?

איך לקבל פטור ממס שבח?

במדינת ישראל כאשר מוכרים דירה יש לשלם מס שבח, אולם בהחלט לא בכל המקרים. כאן נכתוב על נושא זה: איך לקבל פטור ממס שבח? פטור

קרא עוד »