עידן עופר –מה אתם צריכים לדעת עליו?

אחד השמות הבולטים והמוכרים ביותר בעולם העסקי הישראלי ואפילו הבינלאומי, הוא לא אחר מאשר עידן עופר. 

עידן, יליד 55, נחשף כבר מגיל צעיר לעולם הספנות, זאת בזכות משפחתו אשר במשך שנים החזיקה בחברת צים, חברת שינוע מכולות גדולה שפעלה בכל רחבי העולם. לימים עידן בעצמו ניהל את החברה ומנע ממנה להגיע לפשיטת רגל. את לימודיו הוא עשה באוניברסיטת חיפה, שם למד כלכלה וספנות ולימים זכה להיות חלק ממועצת היועצים באוניברסיטת הווארד וכן חבר דירקטוריון באוניברסיטת רייכמן. 

עידן הוא ממייסדי בית ספר לקיימות באוניברסיטה, אשר נועד להכשיר את מנהיגי דור העתיד להתמודד עם אתגרים שונים של הסביבה, בין אם זה על בסיס כלים כלכליים, משפטיים ואחרים. במקביל, עידן ומשפחתו מחזיקים את חברת האחזקות הגדולה במדינה, החברה לישראל. אשר אחראית בין היתר, בתחומים של ספנות, אנרגיה, כימיקליים, טכנולוגיה מתקדמת ועוד. 

בשנים האחרונות הוא החל להשקיע גם בתחומים חדשים, למשל, הוא מחזיק בשלושים אחוז מקבוצת הכדורגל הספרדית אתלטיקו מדריד, אחת משלושת הקבוצות בליגה, שנחשבת לאחת הטובות בעולם. 

למה אנחנו צריכים להכיר את עידן עופר?

ישנם הרבה מאוד אנשי עסקים שמעת לעת אנחנו נחשפים להם בתקשורת מסיבה כזו או אחרת. חלקם עוסקים בפעילויות המשפיעות עלינו בהיבטים מאוד מצומצמים. עידן עופר הוא איש עסקים המשפיע על הרבה מאוד היבטים של חיינו, בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם לאו. 

חשוב לדעת מי האיש שמוביל את אחת החברות הגדולות בישראל ויש לו השפעה לא קטנה על הכלכלה הישראלית ומעבר לכך. אנחנו צריכים לדעת מה הגישה שלו, במה הוא מאמין, במה הוא משקיע וכיצד הוא תורם לחברה ואיך הוא מקדם אותה. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
אריחי דק – למה אתם צריכים להתקין בבית גם אם אין לכם גינה
אריחי דק מקנים לחלל בו הם מותקנים מראה ייחודי ואלגנטי. מקובל לשים אותם בעיקר במרפסות או בגינות של...
קרא עוד »
דצמ 24, 2019
כל מה שרצים לדעת על טיפול בחתולים
לגדל חתול בבית זה כייף לא נורמאלי, הילדים נהנים להיכנס הביתה מהגן או בית הספר ולשחק איתו, המבוגרים...
קרא עוד »
ספט 29, 2021
פרזנטציה אפקטיבית – 5 טיפים להכנת פרזנטציה מנצחת
בעידן החדש, כדי שיקשיבו לנו, אנחנו חייבים להיות מעניינים. חייבים להיות מי שמסוגלים להגיד ולשתף...
קרא עוד »
מאי 02, 2022