עידן עופר –מה אתם צריכים לדעת עליו?

אחד השמות הבולטים והמוכרים ביותר בעולם העסקי הישראלי ואפילו הבינלאומי, הוא לא אחר מאשר עידן עופר. 

עידן, יליד 55, נחשף כבר מגיל צעיר לעולם הספנות, זאת בזכות משפחתו אשר במשך שנים החזיקה בחברת צים, חברת שינוע מכולות גדולה שפעלה בכל רחבי העולם. לימים עידן בעצמו ניהל את החברה ומנע ממנה להגיע לפשיטת רגל. את לימודיו הוא עשה באוניברסיטת חיפה, שם למד כלכלה וספנות ולימים זכה להיות חלק ממועצת היועצים באוניברסיטת הווארד וכן חבר דירקטוריון באוניברסיטת רייכמן. 

עידן הוא ממייסדי בית ספר לקיימות באוניברסיטה, אשר נועד להכשיר את מנהיגי דור העתיד להתמודד עם אתגרים שונים של הסביבה, בין אם זה על בסיס כלים כלכליים, משפטיים ואחרים. במקביל, עידן ומשפחתו מחזיקים את חברת האחזקות הגדולה במדינה, החברה לישראל. אשר אחראית בין היתר, בתחומים של ספנות, אנרגיה, כימיקליים, טכנולוגיה מתקדמת ועוד. 

בשנים האחרונות הוא החל להשקיע גם בתחומים חדשים, למשל, הוא מחזיק בשלושים אחוז מקבוצת הכדורגל הספרדית אתלטיקו מדריד, אחת משלושת הקבוצות בליגה, שנחשבת לאחת הטובות בעולם. 

למה אנחנו צריכים להכיר את עידן עופר?

ישנם הרבה מאוד אנשי עסקים שמעת לעת אנחנו נחשפים להם בתקשורת מסיבה כזו או אחרת. חלקם עוסקים בפעילויות המשפיעות עלינו בהיבטים מאוד מצומצמים. עידן עופר הוא איש עסקים המשפיע על הרבה מאוד היבטים של חיינו, בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם לאו. 

חשוב לדעת מי האיש שמוביל את אחת החברות הגדולות בישראל ויש לו השפעה לא קטנה על הכלכלה הישראלית ומעבר לכך. אנחנו צריכים לדעת מה הגישה שלו, במה הוא מאמין, במה הוא משקיע וכיצד הוא תורם לחברה ואיך הוא מקדם אותה. 

 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

סרומים לשיער

סרומים לשיער הם סוג של מוצרים קוסמטיים שניתן להשתמש בהם לצמיחת שיער בדומה למוצרים כמו שמפו ומרכך. הם זמינים בצורות וצבעים שונים. מוצרים אלו נמצאים

קרא עוד »

הסעות נכים – איך מוצאים?

הרבה מאוד אנשים סובלים ממוגבלות כלשהי בכל רחבי העולם, אך לרובם אין גישה למערכות תחבורה בטוחות, נקיות ונגישות. נכים רבים מתמודדים גם עם בעיות בריאותיות

קרא עוד »

עורך דין גישור גירושין

עורך דין גישור גירושין הוא מונח משפטי המתייחס להליך הגישור בין הצדדים המעורבים בגירושין. עורך דין גישור גירושין מסייע בפתרון מחלוקות בין הצדדים המעורבים בתיק

קרא עוד »