עידן עופר –מה אתם צריכים לדעת עליו?

אחד השמות הבולטים והמוכרים ביותר בעולם העסקי הישראלי ואפילו הבינלאומי, הוא לא אחר מאשר עידן עופר. 

עידן, יליד 55, נחשף כבר מגיל צעיר לעולם הספנות, זאת בזכות משפחתו אשר במשך שנים החזיקה בחברת צים, חברת שינוע מכולות גדולה שפעלה בכל רחבי העולם. לימים עידן בעצמו ניהל את החברה ומנע ממנה להגיע לפשיטת רגל. את לימודיו הוא עשה באוניברסיטת חיפה, שם למד כלכלה וספנות ולימים זכה להיות חלק ממועצת היועצים באוניברסיטת הווארד וכן חבר דירקטוריון באוניברסיטת רייכמן. 

עידן הוא ממייסדי בית ספר לקיימות באוניברסיטה, אשר נועד להכשיר את מנהיגי דור העתיד להתמודד עם אתגרים שונים של הסביבה, בין אם זה על בסיס כלים כלכליים, משפטיים ואחרים. במקביל, עידן ומשפחתו מחזיקים את חברת האחזקות הגדולה במדינה, החברה לישראל. אשר אחראית בין היתר, בתחומים של ספנות, אנרגיה, כימיקליים, טכנולוגיה מתקדמת ועוד. 

בשנים האחרונות הוא החל להשקיע גם בתחומים חדשים, למשל, הוא מחזיק בשלושים אחוז מקבוצת הכדורגל הספרדית אתלטיקו מדריד, אחת משלושת הקבוצות בליגה, שנחשבת לאחת הטובות בעולם. 

למה אנחנו צריכים להכיר את עידן עופר?

ישנם הרבה מאוד אנשי עסקים שמעת לעת אנחנו נחשפים להם בתקשורת מסיבה כזו או אחרת. חלקם עוסקים בפעילויות המשפיעות עלינו בהיבטים מאוד מצומצמים. עידן עופר הוא איש עסקים המשפיע על הרבה מאוד היבטים של חיינו, בין אם אנחנו מודעים לכך ובין אם לאו. 

חשוב לדעת מי האיש שמוביל את אחת החברות הגדולות בישראל ויש לו השפעה לא קטנה על הכלכלה הישראלית ומעבר לכך. אנחנו צריכים לדעת מה הגישה שלו, במה הוא מאמין, במה הוא משקיע וכיצד הוא תורם לחברה ואיך הוא מקדם אותה. 

 

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
מורה פרטי לאנגלית
שיעורי אנגלית יכולים להיות בין השיעורים האהובים על תלמידים או בין השיעורים הפחות אהובים. יש משהו...
קרא עוד »
דצמ 13, 2021
פילאטיס לנשים בהריון
פילאטיס היא צורה מצוינת של פעילות גופנית לנשים בהריון, מכיוון שהיא עוזרת להן להישאר בכושר ובריאות...
קרא עוד »
ינו 30, 2023
איך תנצלו מערכת CRM FOLLOW UP להגדלת רווחים?
מערכת FollowUp CRM הנה מערכת המיועד לניהול לקוחות קיימים ועתידיים שלכם. תוכלו לנהל את הקשר עם הלקוחות שלכם...
קרא עוד »
אוק 20, 2021