מי השקיע מיליונים בסטארט אפ של מתי כוכבי

חלומו של כל יזם, של כל אחד שמקים סטארטאפ, להגיע אל הנקודה בה הוא יכול להציג אותו בפני משקיעים עם כיסים עמוקים, כלומר עם יכולות כלכליות גבוהות, ולמשוך אותם להשקיע במיזם שלו. לא כולם מגיעים לרגע הזה, הרבה מאוד סטארטאפים נאלצים להיסגר בדרך. לשמחתו של מתי כוכבי, מבעלי חברת AGT, הוא הצליח להגיע אל השלב הזה והמשקיעים אכן פתחו את הארנקים שלהם והשקיעו, בשמחה רבה. 

חברת AGT, מתמחה בייצור טכנולוגיה אשר מאפשרת לקבל מידע מאירועים בזמן אמת. החברה פועלת כבר מספר שנים ומציעה ללקוחות שלה מידע מאירועי ספורט, בידור, תערוכות, תצוגות אופנה ועוד. מעבר לזה, החברה גם מציעה טכנולוגיות שמתאימות לערים חכמות וכן למפעלים ובתי מסחר שונים. צריך לומר, במהלך השנים, החברה יצרה קשר עם סוכנויות הבידור המובילות בעולם, כולל זו של ארי עמנואל, אחד מאנשי העסקים המובילים בעולם הבידור בארצות הברית. 

כאמור, כמו כל בעלי סטארטאפ מצליח, גם מתי כוכבי חיפש עבור AGT, משקיעים שיוכלו לעזור ולקדם את החברה, להוביל אותה לשלב הבא. לשמחתנו הרבה, הוא מצא את סופטבנק. 

מי זו חברת סופטבנק וכיצד היא תמכה בחברת AGT

חברת סופטבנק, היא חברת אחזקות שפעילה מתחילת שנות השמונים, היא הוקמה על ידי מסיושי סן, אחד מהאנשים העשירים ביותר ביפן, עם הון של למעלה מ-25 מיליארד דולר. חברת סופטבנק כבר השקיעה בעבר במגוון חברות ישראליות במהלך השנים, וכאמור, לפני מספר שנים היא בחרה להשקיע גם בחברת AGT. 

בסך הכל, סופטבנק משקיעה 35 מיליון דולר בחברת AGT, אשר המרכז שלה אומנם נמצא בניו יורק, אך יש לה מרכז פעיל בישראל וחלק גדול מהאנשים שמרכיבים גם את שדרת הניהול וגם את שדרת הפיתוח והמחקר הם ישראלים. 

צריך לציין, החברה פועלת בשוק מאוד מגוון, שוק שנמצא בצמיחה בשנים האחרונות, ויש לה לא מעט מתחרות, הן מקומיות והן מתחרות בינלאומיות אשר מבקשות לייצר מוצרים דומים או מקבילים. חלק מהחברות הישראליות פועלות בשיתוף פעולה עם חברות בינלאומיות גדולות בתחומים שונים. 

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם