מחזור משכנתא, לעשות ולא לעשות

לא מעט אנשים כלל לא מודעים לאפשרות של מיחזור משכנתא אשר יכולה לחסוך להם עשרות אלפי שקלים בסך הכל תשלומי החזרי המשכנתא. הליך מיחזור המשכנתא נעשה לאחר שכבר לקחתם משכנתא בעבר ואתם מעוניינים לשנות את תנאי ההלוואה ממגוון סיבות. הלוואת המשכנתא נפרסת על פני שנים רבות מה שעלול לגרום לשינויים בריביות הניתנות בשוק. כלומר, אם בעבר כאשר לקחתם משכנתא הריביות הממוצעות היו גבוהות יותר מהריביות שניתנות היום בשוק, בעזרת הליך מחזור משכנתא אתם יכולים לקבל את הריביות החדשות והטובות יותר. הליך זה פשוט במיוחד ובאופן כללי אתם לוקחים הלוואת משכנתא חדשה לחלוטין בתנאים חדשים לחלוטין ומכסים איתה את הלוואת המשכנתא הישנה כך שבסוף התהליך אתם נשארים עם המשכנתא הישנה בלבד.

וודאו שאתם משפרים את תנאי הלוואת המשכנתא הראשונה ולא להיפך

חשוב לשים לב כי כאשר אתם לוקחים את מחזור המשכנתא התנאים של המשכנתא השנייה יהיו טובים יותר מהתנאים שהיו לכם במשכנתא ראשונה. אנשים רבים לא מייחסים חשיבות או בודקים לעומק את ההפרשים מה שעלול להותיר אותם עם משכנתא חדשה בתנאים הרבה פחות טובים מה שיעלה את סך ההחזרים הכללי שלהם בעשרות אלפי שקלים. אז רגע לפני שגם אתם בוחרים בהליך מחזור משכנתא חשוב לוודא שאתם מכירים היטב את תנאי ההלוואה הראשונה שלכם כך שתוכלו להשוות לתנאים המוצעים לכם עכשיו.

פריסה לשנים נוספות תגרום לעלייה בסך כל התשלומים

כמו כן חשוב להדגיש ולומר כי במידה ואתם מעוניינים לפרוס את הלוואת המשכנתא שלכם לשנים ארוכות יותר, תידרשו לשלם ריביות גבוהות יותר זה סך ההלוואה כולה יעלה. התייחסות לשתי הנקודות החשובות הללו תאפשר לכם לבחור תהליך מיחזור משכנתא יעיל כך שתוכלו לשפר את תנאי ההלוואה ולהוזיל את ההחזרים הכוללים.

רוצים ללמוד יותר על העולם הפיננסי? היכנסו לכתבה בנושא פיננסים והשקעות.

קראו על:איחוד הלוואות

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

רישיון עסק בתל אביב

רישיון עסק בתל אביב

קבלת רישיון לעסקים, בעיקר אם הם ממוקמים באזור המרכז ובטח בתל אביב, צריכים לעבור גורמים רבים אשר מעניקים לעסקים את האישורים הדרושים לניהולם. לא ממש

קרא עוד »