אישור בודק שכר

אישור בודק שכר

אישור בודק שכר נחשב לאחד הגורמים החשובים והמהותיים ביותר עבור כל חברה וכל ארגון. מדובר למעשה על דרך יעילה ואפקטיבית, על מנת לוודא כי עובדי החברה קיבלו את כל הזכויות המגיעות להם לפי חוק. לא פעם ניתן לשמוע בחדשות על חברות שונות, אשר לא טרחו לשלם לעובדים שלהן את כל הזכויות הסוציאליות שלהם, דבר שהוביל לקנסות כבדים ולפגיעה קשה במוניטין. לכן חשוב תמיד להיעזר בשירותיו של בודק שכר מקצועי ומנוסה, על מנת לוודא כי החברה מתנהלת לפי החוק וכי העובדים מקבלים את כל התנאים המגיעים להם. מעבר לכך, חשוב לזכור כי בודק שכר יכול לא פעם לסייע לבעל החברה לחסוך בהוצאות מיותרות, היות וניתן למצוא לא מעט מקומות, בהם המעסיק משלם יותר מהדרוש. כך שבכל מקרה, מומלץ להיעזר בשירותיו של בודק שכר מורשה ומוסמך.

קראו גם על: טיפול בקנסות משרד העבודה

אישור בודק שכר – כל מה שמעולם לא סיפרו לכם

קודם כל, כדאי לדעת כי ביוני 2012 נכנס לתוקף חוק, אשר נועד להגביר את האכיפה בפועל של דיני העבודה השונים. המטרה של החוק, היא להגביר ולייעל ככל הניתן את האכיפה, אשר עד אז הייתה רופפת ופחות משמעותית. לא מעט חברות הרשו לעצמן להזניח את החובות שלהן עבור העובדים שלהן, דבר שפגע קשות בתנאים הסוציאליים שלהם, ביכולת שלהם לקבל שכר עבור שעות נוספות וכדומה. לכן בשנים האחרונות החוק נוטה להחמיר עם חברות, אשר אינן משלמות לעובדים את כל המגיע להם מתוקף החוק. חשוב לזכור כי בחלק מהמקרים, המעסיק כלל לא היה מודע לבעייתיות בנושא, היות ורואה החשבון של החברה טיפל בנושאים האלו. אך חשוב לזכור כי לא כל רואי החשבון בקיאים בכל דיני העבודה, דבר שגורם להם לא פעם לפספס נושאים מהותיים. אך מי שיבחר לעבוד עם בודק שכר, יוכל לספק לעצמו א ההגנה הטובה ביותר, היות ותפקידו של בודק השכר הוא לוודא כי הכול מתנהל לפי החוק.

לסיכום, אישור בודק שכר מהווה את אחד הגורמים החשובים ביותר, עבור כל מי שמעוניין להבטיח לעצמו הגנה מעולה מפני ביקורת של משרד העבודה.

כללי
המשך לעוד מאמרים שיוכלו לעזור...
איך יועץ ביטוח יכול לחסוך לכם כסף? 4 יתרונות
הולכים לבחור בביטוח ורוצים לעשות את זה כמו שצריך? פנו אל יועץ ביטוח, שכן כך תוכלו לבחור בביטוח הטוב...
קרא עוד »
מרץ 24, 2021
בנק תמונות
חלק זה מספק הקדמה קצרה על מה זה מאגר התמונות ומה הוא מכיל. בנק התמונות הוא ספרייה מקוונת של תמונות...
קרא עוד »
אוק 18, 2022
למה חשוב שיהיה לעסק שלכם אתר? ומתי כדאי לבנות אותו?
לא מעט בעלי עסקים ובעלי מקצוע, בוחרים בשנים האחרונות להסתפק בנוכחות ברשתות חברתיות ולא להקים אתר...
קרא עוד »
ינו 31, 2022