מה החשיבות של מערכות אוורור מתאימות במפעלים?

מערכות אוורור למפעלים הן חשובות ביותר מכמה סיבות שעוד יפורטו. אבל מדוע שלא ישתמשו במזגנים אתם שואלים? ובכן, פעמים רבות תנאי המפעל לא מאפשרים את זה. ישנם מפעלי ענק שלהתקין שם מזגנים יהיה בזבוז של כסף ולא יעיל.

במקום זה, מתקינים מאווררים תעשייתיים עם עוצמה של רוח חזקה מאוד שמטהרת ומחליפה את האוויר באופן קבוע.

ישנם מערכות אוורור אחרות שמיועדות לתאי שירותים וחדרים מתחת לאדמה אבל זה קיים לא רק במפעלים.

כדי לדעת את החשיבות של אוורור במפעלים, פשוט המשיכו לקרוא.

 

מפעלים ומאווררים:

כשמדובר על מפעלים, מדובר למעשה על חיי אדם מכמה היבטים. ראשית, העובדים. ניקח לדוגמה מפעל מזון שמשתמש בכל מיני חומרים לצורך ייצור המזון. כאשר העובדים חשופים לחומרים האלו יותר מידי זמן הם עלולים להיפגע אנושות מכך. כל חומר רעיל מתפזר באוויר, וחודר למערכת הנשימה של העובדים.

מה שבזמן הווה לא נראה מאיים ומזיק, עלול להתגלות במשך הזמן כרעל קטלני. עובדים רבים קיבלו מחלות קשות רק אחרי שנים בעבודה במפעלים.

מאידך, כאשר מקפידים על החלפת אוויר כל הזמן וכללי הבטיחות השונים, אתם מבטיחים את בריאותם של העובדים. זה נכון בין למפעלי מזון ובין למפעלים שעובדים עם כימיקלים.

בנוסף, במקרים מסוימים תוצרת המפעל עלולה להיפגע כתוצאה מאי תחלופה של אוויר. אם מדובר במפעל מזון, אי תחלופת האוויר עלולה לגרום למוצרים להיות טריים פחות, יבשים ואפילו לפעמים להיות עם טעם לוואי.

לסיכום וסיום, כל מפעל צריך להחזיק מערכות אוורור, כדי לוודא שני דברים. אחד, שהעובדים שלו לא נפגעים ובריאותם נשמרת ושנית לוודא שהמוצרים לא יוצאים פגומים כתוצאה מחוסר האוורור במקום.

 

מוזמנים ליצור איתנו קשר לקבלת ייעוץ מקצועי – http://www.lahavmeir.com/.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם