היכן תמצאו דילים לחתונה

העלויות הגבוהות של החתונות, מדרבנות רבים מהזוגות לחפש דילים מיוחדים, כך שכלל העלויות של החתונה יהיו פחותות באופן משמעותי.

דילים לחתונה 

רשימת ספקי חתונה היא ארוכה וכוללת די ג'יי, צלם, מעצב לחופה, מאפרת, מעצב שיער, עלויות של הבגדים, פרחים, קולינריה, קישוט של המכונית ועוד הרבה פרטים קטנים.

המטרה היא להגיע להסכם בעלות מופחתת אצל כל ספק ולכן כשהאתר מציע דילים אטרקטיביים זו הזדמנות מצוינת לעלות על הגל. 

זוגות רבים משקיעים ממון רב בעלויות של החתונה ולא אחת, סך הכספים שהם מקבלים אינו מכסה את העלויות לאור העובדה שכל אחד מהספקים דורש סכומים גבוהים. כשמדובר בחתונה ולעיתים קרובות מדובר בסכומים כספיים מוגזמים וחסרי פרופורציות.

אם בתחשיב הכללי תהיה הוזלה כספית אצל כל הספקים או אצל רובם, כל טבלת ההוצאות תיראה אחרת לחלוטין.

שמלת כלה יד שניה 

אחד הפריטים היקרים ביותר הוא שמלת כלה, במיוחד אם מדובר בדגם שעוצב על ידי מעצב מוכר ובעל שם ארצי או עולמי. שמלה כזו עלולה לעלות סכומים נכבדים ביותר וכדי לחסוך זאת אפשר לבחור שמלת כלה יד שניה של אותם מעצבים שאחת הכלות לבשה אותה ביום החתונה, לאחר מכן השמלה עברה ניקוי יבש, כך שהיא נראית כחדשה.

הצצה אל שמלות כלה יד שנייה מאפשרת בחירה בין סגנונות רבים, שמלות שהושקעה בהן מחשבה רבה, יצירתיות והמון דמיון. המחירים של השמלות הללו נעים בין רבע לחצי מהמחיר המקורי כך שאפשר ליהנות מכל העולמות, גם לרכוש שמלה יפהפייה וייחודית וגם לשלם עליה מחיר הוגן. 

בזכות דילים לחתונה באתר בי ברייד אפשר להפחית עלויות של כל ספק וכך ליהנות מעלויות הגיוניות וסבירות של כל האירוע ולא להיקלע להוצאות מופרזות.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם