השוואת מחירי סלולר – האם המהפכה של כחלון מסתובבת עלינו

שוק הסלולר נהנה בשנים האחרונות מגאות חסרת תקדים עם יותר מ-10 חברות המפעילות שירותי אספקה (במניין זה נכללים של מותגים בבעלות של חברה גדולה יותר כמו 012 מובייל של פרטנר). שוק הסלולר נמצא בצמיחה מתמדת בשל הצטרפותם של עוד ועוד משתמשים חדשים, עם התרחבות האוכלוסיה ותוספת הלקוחות הצעירים. על מיליוני המשתמשים מתנהלת תחרות מתמדת ומבצעים והטבות מופיעים באופן קבוע. מצב כזה, של שוק דימני, מאפשר לנו הלקוחות, להשוות מחירים ותנאים בלי בעיה ולהפגין גמישות במעבר ממפעיל למפעיל – אם הגענו למסקנה שמעבר כזה משרת את הצררכים שלנו כלקוחות, מוזיל את העלויות ו/או משדרג את התנאים שאנו מקבלים.

השוואת מחירי סלולר בסיסית תהיה בין מחירי חבילות לחיי היומיום שלנו. כל חברה מציעה את החבילות שלה אשר כוללות דקות שיחה, דקות שיחה לחו"ל, וכן גלישה במכשיר הסלולרי במהירויות שונות. לכן כדאי להבין היטב מהם צרכינו לפני החתימה על הסכם שירות. אין טעם לחתום על חבילה קטנה או איטית מדי ולשלם לאחר מכן קנסות על חריגות, וגם אין טעם לשלם עבור חבילה גדולה אם השימוש שלנו במכשיר מצומצם. החברות מציעות גם דילים שונים למשפחות וכדאי לקחת זאת בחשבון ולבדוק עד כמה ההצעה משתלמת.

בעזרת ההשוואות, דרך אתרי אינטרנט העוסקים בכך, נוכל לקבל עדכונים ולגלות גמישות במקרה הצורך במעבר מחברה לחברה ממש כמו שעושים כשמבררים על חבילות מי עדן. המידע שמתקבל מהאתר מאפשר לנו לקבל מענה גם לצרכים משתנים כמו בזמן נסיעה לחו"ל, בה רצוי מאוד שנוכל להיות בקשר עם המשפחה, החברים ומקום העבודה, וכך נוכל לדעת איזה חבילות מציעים המפעילים השונים ומי מהן הכי מתאימה לנו. המפעילים השונים מציעים שירותים נוספים כמו חבילות "טריפל" של טלוויזיה אינטרנט וסלולר, וחלקן גם מציעות שירותי טלפון קווי. לכן כדאי להשוות ביניהם גם בפרמטר זה לפי צרכינו והעדפותינו, מאחר שההבדל הגדול בין התכנים טמון בערותי הטלוויזיה בחבילות השונות. אלמנט נןסף להשוואה הוא שירותים מיוחדים כמו סינון תכנים, שירות אשר נועד למנוע חדירת תכנים לא רצויים פורנוגרפיים מסחריים וכו' למכשיר שלכם.

אהבתם את המאמר? מוזמנים לשתף ברשתות החברתיות

Share on Facebook
Share on Twitter
Share on Linkdin
Share on Pinterest

השאירו תגובה

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם